LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Dzemdību nams Mans berns nomira pie dzemdibam.

Rīgas Dzemdību Nams - Mans berns nomira pie dzemdibam.

Rakstu savu stāstu lai palīdzētu topošam mamiņam kuram ir vajadzīgs plānotais keizers.
Man ir 43 gadi bērniņu ar viru loti gribejam gruti bija jenemt. Kad paliku stāvokli staigāju pa vairākiem arstiem lai vis ir kartiba taisiju nipt testu jo bija vecuma risks. 36 edelas mana ārste pateica ka vajadzēs keizaru atnavu uz dzemdibas namu pierakstījos uz planoto operaciju. 21 .05.19 bija jābūt planotaj operācijai.
20.05 19 kopa ar viru kurs paņemis atvilinājumu ierodaies dzemdību nama trešajā stāva. Mani pienaema parakstīju visus dokumentus sakara ar operāciju. O rita 21.05.19 atbrauca virs mēs parderbjamies prieks operacijas man uzimeja stripu kur taisis grieieu, un sakas mani aizveda uz uzi un daktere Jeva Briedite sasaukusi konsiliju no 5 arstiem un saka mani atruat no keizara pateica ka varesot dzemdet pati keizer neesot vajadzigs. Nenemot vera cik man jau ir gadu ka man turejas paaugstinats spiedien ir miomas. Ar tik daudzu daktera domu bija galvena arste ari dace rezeberga kura viss vairak runaja. Es biju stresa un šoka ka var atteikt planoto keizaru? Bet izradas var, ne mani kartigi izmeklēja ne iepazinusies ar manu lietu. Es piekritu viņem un parakstīju dokumentus par atteikšanu. Viram palika slikti ar sirdi un mēs nolemam atrak no turienes aizbraukt.
Izlemam ka dzemdesim stradinos 2.06.19 man atgaja udeni virs mani atveda uz strādinem
bijām slimnīca 2.30 ārste mani apskatija bija 2 pirkšu atvērums izlaida udeni kurs bija palicis udens bija jau dzeltens paklausijas tonus un palaida uz palatu. 17.00 vel reiz klausijas tonus tie bija normāli manas kontrakcijas bija katru 8 min ta teica daktere bet izlema vel gaidit 18.00 kad sakam klausities tonus berna toni jau nebija dzirdami man atri taisija neplānoto ķeizaru bet bērns jau bija miris. Izrādas ka bērnu es parnesaju. Ja man 21.05.19 istaisitu to planoto ķeizaru mana meitina tagad būtu dzīva loti gribas paskatities acis tiem dakteriem kuri to reiz man ateica un paklausities ko tagad viņi teiks.
Ludzu ja jums ir plānots ķeizers un jums atsaka savācot konsiliju neklausāties ne vienu nepiekrītiet dzemdet pašas neparakstāt ne vienu papiru domajet tikaj par sevi un savu mazuliti. Atceraties manu stastu lai visiem veseli bernini.

A

Komentāri (8)

Ventilators 26.06.2019

Uzrakstiet arī veselības inspekcijai, lai veic pārbaudi, neatkarīgi no tā, ka esat papīru parakstījusi.

R RīgasDzemdību nams 26.06.2019

Izsakām līdzjūtību ģimenei par bērniņa zaudējumu un smagajiem pārdzīvojumiem, tomēr nezinot precīzu klīnisko situāciju un detalizētus izmeklējumus, nevaram analizēt situāciju pēc izrakstīšanas no Dzemdību nama.
Bet nu par situāciju, kāpēc pacientei tika atcelta plānotā ķeizargrieziena operācija. Klīniskā situācija (piemēram, augļa guļa, augļa labsajūta, placentas novietojums, mātes blakus saslimšanu paasinājums un daudzi citi faktori) grūtniecības laikā var būtiski mainīties, un līdz ar to mainās arī grūtniecības atrisināšanas taktika. Ir situācijas, kad optimālais vai pat vienīgais iespējamais grūtniecības atrisināšanas veids ir ķeizargrieziena operācija, bet situācijai mainoties, ja iemesli, kuru dēļ operācija bija pamatota un nepieciešama, vairs nepastāv un ķeizargrieziena operācijai indikāciju vairs nav – ārsti var pieņemt lēmumu operāciju atcelt par labu vaginālām dzemdībām. Tā kā ķeizargrieziens ir nopietna operācija ar daudz lielāku potenciālo dzemdību un pēcdzemdību sarežģījumu iespējamību, to neveic vienkārši tāpat plāna kārtā, bez klīniski pamatotām indikācijām. Mātes un augļa stāvoklis dzemdību laikā tiek rūpīgi uzraudzīts un noviržu gadījumā operāciju neatliekamā kārtā dzemdībās var veikt jebkurā dzemdību etapā.
Arī šajā gadījumā paciente pēc visu nepieciešamo izmeklējumu veikšanas apmierinošā stāvoklī tika izrakstīta no stacionāra, jo vairs nepastāvēja iemesli, kuru dēļ tika sākotnēji nozīmēta plāna operācija. Pēc izraksta grūtniecības tālāku uzraudzību veic ambulatorās aprūpes sniedzējs – ārsts , ginekologs, pie kura grūtniece ir uzskaitē
Rīgas Dzemdību nams

A Anna 28.06.2019

Ginekologs ar grūtnieci ir kopā 9 mēnešus, un, ja viņš nozīmē ķeizargriezienu, tātad zina, ko dara. Kāpēc ārsti, kuri paskatījās uz pacienti 10 minūtes uzskata, ka ir tiesīgi lemt pretējo? Un kopš kura laika arteriālā hipertensija ir vaina, kas var pazust? Pat, ja spiediens ir ok uz to brīdi, tā ir kaite, kas nepazūd tāpat vien! Es arī pēdējās nedēļas staigāju ar spiedienu 170-180! Un tieši tāda pati neko nezinoša ārste pukstēja ķeizara laikā, ka vajadzēja pašai dzemdēt. Tātad, principā ieteica staigāt vēl pāris nedēļas ar spiedienu, kas kaitē mazulim. Un te jau iespējams tas pats, mazulim visdrīzāk trūcis skābeklis. Man ļoti žēl vecāku, kam jāiet kam tādam cauri, jo pacienti Dzemdību namā iet kā pa konveijeru un ārsti spēlē Dieva lomu neko par topošo māmiņu īsti pat nezinot.

K Klientamnavtaisnība 26.06.2019

Paņemiet no bērnunama. Tur daudz nabaga bērnu, kas alkst būt daļiņa no ģimenes. Un veselību nebojāsiet šajā vecumā.

D Diana Vimba 26.06.2019

Slimnieks nevis komentētājs. Aizver savu pretīgo muti!

Miss_Kaprīze 27.06.2019

Ja cilvēks var iznēsāt bērnu un uzticas ārstiem, tad nav nekādu problēmu dzemdēt pašai. Pēc manām domām, adopcija ir piemērota tiem vecākiem, kas kādu iemeslu dēļ nevar vai negrib turpināt savu dzimtu. Pēc sevis taču ir jāatstāj kaut kas. Un jā - ne katrs vīrietis tādu "svešu" bērnu gribēs. Ņemot vērā cik grūts darbs ir bērna audzināšana, uzturēšana un izglītošana ir pilnīgi saprotams, ka sieviete to grib veltīt tieši savam bērnam.

"Apbrīnoju kā 21.gs vel pastāv bērnu nami, mums kā krievijā..." - varbūt arī apbrīnojat, taču esmu pārliecināta, ka Jums nav neviena adoptēta bērna :D Atvēršu Jums nelielu noslēpumu skapīti. Bērnu namos lielāko tiesu šobrīd ir bērni ar "nepilnībām". Neviens, izņemot valsti negrib uzņemties atbildību par šādu jaundzimušo.

N Niknā Ilze 27.06.2019

Labdien,
vissirsnīgākā līdzjūtība Jūsu ģimenei. Briesmīga nelaime, ko ienaidniekam nenovēlēsi.
Tomēr gribu sacīt, ka man ir personiska pieredze, ka Rīgas Dzemdību nams, tai skaitā, jau pieminētā prof.Dace Rezeberga, mēdz pieņemt arī lēmumus par neplānotiem ķeizargriezieniem ar nolūku glābt mazuli un mammu. Biju klāt savas meitas dzemdībās 2018.gada jūnijā, process ārkārtīgi ievilkās, operatīvi sanāca dakteru konsīlijs, tai skaitā dr.Miltiņa, prof.Rezeberga, un tika izlemts par labu ķeizargrieziena veikšanai. Un, kaut bijām sākuši dzemdību procesu ar maksas pakalpojumu - epiduriālo anestēziju - pie izrakstīšanās nekas nebija jāmaksā, jo medicīnisku indikāciju dēļ viss beidzās ar ķeizaru. Maksāju tikai par paaugstināta komforta palātu.
Nekad nedrīkst aizmirst, ka dzemdības ir neprognozējams process, tā teikt, kur viss Dieva ziņā.

M mcaaa 02.07.2019

Šogad Jēkabpils dzemdību nodaļā, dēļ ģinekoloģes un vecmātes paviršās un nekompetentās attieksmes dēļ, gandrīz nomira mans bērns, manā miesā...! Paldies Dievam, ka viss labi beidzās...!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes