www.sudzibas.lv Rīgas Dzemdību nams Informācijas darbinieces

Rīgas Dzemdību Nams - Informācijas darbinieces

Labdien.
Vēlējos vērst uzmanību uz Rīgas Dzemdību nama informācijas sēdošajām lēdijām. Tik ļoti nepieklājīgas sievietes redzu pirmo reizi, kas strādā apkalpošanas sfērā. Bakstot ar rādītājpirkstiem tika žestikulēta varenība, ka viņa īpašā tur sēž, kā es vispār varu viņu traucēt, ar sev interesējošiem jautājumiem. Vēl nepagūstot pat pajautāt jautājumu, man tika ar paaugstinātu balss toni uzkliegts, vai es dzemdējot. Un, ja dzemdēju, tad tālāk man jādodas uz uzņemšanas nodaļu, nevis jāstāv pie varenās lēdijas informācijas lodziņa. Biju manāmā šokā, vai tiešām šādiem cilvēkiem ir jāstrādā apkalpošanas sfēra, ja pat nemāk normālā balss tonī atbildēt uz cilvēku uzdotajiem jautājumiem. domāju, arī, ka šādu attieksmi nav pelnījis neviens, jo bargās kundzes tomēr saņem algas no nodokļu maksātāju naudiņām. Varbūt vajadzētu padomāt par darbinieku nomaiņu, jo daudz jaunāki cilvēki gados būtu atvērtāki uz Rīgas Dzemdību nama apmeklētājiem.

Z zinaida 22.01.2011

Im estj u kogo u4itsja, tak sebja vesti!