Rīgas Dzemdību nams.

Mīļās mammas, luudzu nedzemdeejiet Dzemdiibu nama 1 nodalaa, attieksme vienkaarši kā pret gaļas gabalu, maasiņas nelaipnas un izslaveetaa daktere Gulbe nelaipna!Beernu nenes barot uzreiz bet pēc vairaakaam stundaam, tas jau nekas, ka nevari peec ķeizara atiet, maasiņas aizbildinaas ar daudziem citiem darbiem.Vienkārši esmu šokā!

P pole 06.12.2011

MĪĻĀS MAMMAS, LŪDZU NEDZEMDĒJIET VISPĀR! SAVAIROJUŠIES KĀ TARAKĀNI UN TAD VĒL AR VISU NEAPMIERINĀTAS, JO REDZ TAUTA NEDANCO PĒC JŪSU LABPATIKAS!

K kristaps 2000 23.07.2012

Par Rīgas dz-namu neko labu nevaru teikt! Grūtniecība mums noritēja ļoti labi, analīzes arī bija labas, bet kad bija pienācis ginekologa noteiktais laiks dzemdībām, mēs dēvāmies uz Rīgas dz-namu, kur mums-dz-nama uzņemšanā pateica ko jūs tik ātri atnācāt! Pēc tam mūs tomēr pēc izmeklēšanas aizveda uz palātu un sāka stimulēt ar visām iespējamajām zālēm! Beigās pēc14 stundām, un drausmīgas ārstu attieksmes, bērnam dzimstot trūka skābeklis un viņš piedzima ar galvas tūsku!Tagad puikam ir 3 gadi, un viņam ir nopietnas nervu problēmas! Tā lūk 9 mēnešus viss bija labi, un 14 stundu laikā ārsti visu salaida dēlī, un mums tagad jāvadā bērns pie visādiem dakteriem!!!

K kristaps 2000 23.07.2012

Rīgas dzemdību nams ir tā kā gaļas kombināts, pret cilvēkiem tur izturas traģiski! Mēs arī dzemdējām rdzn un pēc 9 mēnešu grūtniecības ar labām analīzēm vienas dienas laikā vis tika salaists dēlī! Dzimstot pret mums bija drausmīga attieksme, puikam trūka skābeklis, un viņš piedzima ar galvas tūsku, kā rezultātā puikam ir lielas nervu problēmas!

A aijuks 06.06.2013

maminas milas es ari lugsu jus nedzemdet dzemdibu nama 3.nodalas masam ir dramatiska attieksme kuras atlaujas nedot bernam maisijumu un blauj lai baro ar kruti bet ko darit ja nav ta piena gulot luksas palata gultas velas netika mainitas neviens arsts nepaskaidro neko un sausmigi vispar zem katras kritikas

A aijuks 06.06.2013

3 nodala zem katras kritikas msas atlaujas darit tadas lietas kas prata neienak nedot bernam maisijumu arsti neko nepaskaidro kas un ka pa 7 dienam ko guleju netika mainita gultas vela nu zem katras kritikas attieksme

A Alisa31 04.08.2015

Piekritu visam meitenem par Larisu Tomkoviču. Rupja, un briesmiga atteiksme!!! Un loti labi ir teikts - vinai labak stradat apsardzes suņu audzetava!!!