www.sudzibas.lv Rīgas Dzemdību nams 8.nodaļa - vecmāte Vasiļjeva

Rīgas Dzemdību Nams - 8.nodaļa - vecmāte Vasiļjeva

Gribētu ieteikt uzmanīties no vecmātes Vasiļjevas Rīgas Dzemdību nama 8.nodaļā. Neskatoties uz maksu, kas jāatdod par iespēju šeit uzturēties, dzemdības izvērtās par murgu, konkrēti tieši Vasiļjevas dēļ. Nelaipna attieksme jau no paša sākuma + ne parāda to, kā jāspiež, ne kaut ko citu, tikai bļauj, ka jāatslābinās. Ja nesanāca, atmeta ar roku un gāja prom!!! Labi, ka dzemdībās klāt bija vīrs, kurš skrēja viņai pakaļ un vismaz panāca, ka saskrēja cits personāls, kurš laipni visu parādīja kā jādara. Ja nebūtu viņa, laikam viena pati būtu varējusi dzemdēt. Katrā ziņā nesaprotu kā šāds cilvēks var strādāt paaugstināta komforta nodaļā.

G Gunča 20.12.2011

Mēģini dzemdēt uz siena kaudzes - tad uzzināsi visu par paaugstināto komfortu. Bābas, jūs esat tiešām nenormālas. Viņai nav jādzemdē tavā vietā, bet kā jāspiež un kur - tam tiek apmeklēti kursi! Un ne tādi, kur viena garlaicīgi lekcija un lūdzu zīmogu, bet kārtīgi, ar piemēriem un vingrinājumiem. Pašas nevēlaties maksāt par kārtīgiem kursiem, slinkums iet arī, bet tad vecmāte vainīga, ka neprot piedzemdēt tavā vietā.

D dincis 02.02.2012

Es gan piekritu, tur vecmates ir briesmigas.Neviens jau neliek musu vieta dzemdet, bet kkadu jaukaku atieksanos gan vajadzetu.Tik pat labi var iet uz veterinaro kliniku un dzemdet, tas pats jau bus.Arstiem ir jabut saprotosiem, neviens jau nav profins, it ipasi ja pirmas dzemdibas. Viens ir ko kursos pastasta, bet otrs ir ko dzive nakas piedzivot...