Dzemdību Nams

Dzemdību nams ir viena milzīga vienaldzība iestāde, attieksme pret jaunām māmiņām nepatīkama, vienaldzīga un nievājoša. Nedod Dievs, ja Jums iekrīt dzemdības brivdienās!!!! Pēc dzemdībām labi ja dienā pie Jums kāds ienāks un brutāli noņems mazulim analīzes, 2 min laikā parādīs kā bērns jābaro ar krūti un pazudīs - pat no sava posteņa!!!

D

S Sveta 14.03.2006

Vsjo-taki Natalja Valueva - luchij vrach - ja toze rozala u nejo i krome beskonechnoj blagodarnosti nichego k nej ne ispitivaju.

G Guljnara 01.04.2006

U menja vse pro6lo zame4ateljno! Priehala v roddom v 5, rodila v 7:16, krome ogromnogo spasiba ni4ego skazatj ne mogu!

Z Zanna 25.06.2006

U menja toze net pritenzij k nashemu roddomu - popala vo 2 otdelenie - prishlosj delatj kesarevo - rebeno4ek ranshe sroka rodilsa - vra4i, akusherki i medsestri o4enj podderzali,... i za polmesjaca, kotorie mi tam s do4enjkoj proveli - u menja tolko odni polozitelnie emociji - glavnoe - esli 4toto ne ponjatno - SPRASHIVATJ - a ne zdatj kogda tebe rasskazut sami... OGROMNOE SPASIBO 2.OTDELNIJU - Sandre Eihenberge,Vsem akusherkam, a takze vra4u detskogo otdelenija - dr.Viksne. Esli budu rozatj eshe - tolko tuda :)

A Anžela 12.03.2007

U meņa o etom roddome očeņ xorošie vospominanija,ja rožala nočju,medsestri ot menja ne otxodili,a na oborot pomagali mne vse vremja,načinaja ot moraļnoj podderžki do massaža,o vrače ni čego plohogo tože skazat ne mogu,ne smotrja na to,čto ja dogovora ne zakļučala.

E Evita 16.01.2008

Runājot par bērnu māsām ir jūtama vienaldzība,bet runājot par dakteriem cepuri nost,liels paldies 2 nodaļas ārstiem.

L Līga 27.01.2009

Man pirms trīs gadiem piedzima puika, 31.decembrī.Biju 7 nodaļā. Tiku tur bez nekādiem blatiem un kukuļiem. Mazuli man pieņēma vecmāte Sofija.Vienīgais ko varu teikt, milzīgu paldies viņai!!! Vispār biju ļoti apmierināta ar visu, lai gan par dzemdību namu biju dzirdējusi ļoti sliktas atsauksmes.Pirmo puiku dzemdēju Ogrē, nu tur gan negribētu vairs dzemdēt :(

L Līga 27.01.2009

Arī man par dzemdību namu ir diezgan labas atmiņas. VArūt bija šādas tādas nepilnības, bet principā viss bija gludi. Un paldies tām trīs dakterēm, kuras man emocionāli palīdzēja dzmedībās.

K Krista 25.09.2010

Kopumā ņemot, nepiekrītu teiktajam! Man kā reiz bija dzemdības brīvdienās. Vienīgi piebilstu, ka man bija ģimenes dzemdības, līdz ar to ļoti palīdzēja un īsināja laiku vīra atbalsts. Ārsti labi, profesionāli. Atsaucīga vecmāte. Par bērnu māsiņām, tur cita runa - daža bija tīri Ok, cita atkal galīgi garām (nepamatoti "brauca virsū" u.tml.), bet kopumā man palikušas jaukas atmiņas. :)