Rīgas Domes īpašuma departaments - Bezatbildība

Sūdzība par Irēnas Sčekinas Austrumu rajona sektora vadītājas bezatbildīgu darbu!
Četru nedēļu laikā nav iespējams sazināties lai uzzinātu kaut minimālo info par viņas pārvaldībā esošiem nekustama īpašuma objektiem. Zvanot citiem darbiniekiem, viņi informē ka visa informācija ir tikai pie sčekinas kundzes, bet zvanot katru dienu, dažādos laikos, nav iespējams sazvanīt? Kaut kolēģes saka, ka viņa atrodas darbā. Aizsūtīju e-pastu, kur pasūdzējos, ka irēna sčekina atrāda bezatbildīgi un kāpēc nav iespējams sazināties. Tikai tagad bija iespējams viņu sazvanīt. Tagad atkal nav reakcijas, nez atbildes uz otro e-pastu! Vai tiešām cilvēks tik aizņemts, ka nevar kontaktēties ar iespējamo nomnieku un man viņai ir jāskrien pakaļ visu laiku un lūgt pildīt savus darba pienākumus?
Lūgums, tādus darbiniekus atbrīvot no ieņemama amata!

Z

V Velvets7 01.07.2022
Krasta ielas apstādījumi

Labdien! Krasta ielas apstàdījumos nepieciešama zāles pļaußana! Skaisti zied parka rozes, kas grimst zālē.