www.sudzibas.lv Aqua Dream Nozagta nauda no skapīša

Aquadream - Nozagta nauda no skapīša

Dāmas un kungi ! Esiet ļoti uzmanīgi ar naudu un personīgam mantam, kurus atstāsiet skapīšos. 03.05.2017 braucam ap 18:00 ar 2 bērniem atzīmēt sievas dzimšanas dienu. Kad plkst. 20:00 izgājam, konstatēju, ka man no maka pazuda visa nauda - bija 70 eur. Negribēju bojat svētku vakaru, atstāju savu vizītkarti personālam-lai paskatās video ierakstus . Pēc stundas man atzvanīja, ka nevar līdzēt. Personāls nebija nobrīnīts par notikušo. Laikam ne pirmo reizi. Esiet piesardzīgi !

U

K Kauns 04.05.2017

Noteikti personāls piesedz savas pakaļas.Vajag pamēģināt policijā iesniegumu uzrakstīt,varbūt kkas mainīsies.

C critical thinker 04.05.2017

bet jā, nevajag tādu naudu atstāt kaut kādā skapītī...

P Philips11 05.05.2017

Kur tad viņam viņu likt, celafāna maisiņā un pie kājas ar skoču pielīmēt!? Priekš tam jau ir domāti tie skapīši, lai droši atstātu savas mantas.

K KR 05.05.2017

Normālās iestādēs ir seifi

mazo naudu arī zag tur

Работяга 05.05.2017

Напишите заявление в полицию попросите разобраться укажите дату и время.. если запись не найдут привлекут охранника!

написал

S sspp 06.05.2017

esmu tur bijusi 1x mūžā un tad arī sievietei no skapīša tika nozagta nauda. Un arī personāls nelikās ne zinis..

A Anete 30.06.2017

Arī vakar tika nozagta liela naudas summa no skapīša.. Jautājums autorei, vai izdevās atgūt atpakaļ naudu?

U Uno.S 02.07.2017

Nē, naudu atpakaļ ta arī neatguvu. Bet vairāk neapmeklēšu šo iestadi, un draugiem un paziņam arī ieteicu attureties sponsorēt zagļus.

Q qwerty97 25.09.2017

украли много денег у меня там тоже, больше не хожу. администрация не чешется, сейф не ставят, о кражах не предупреждают