www.sudzibas.lv Aqua Dream Briesmīgs kontingents un serviss

Aqua Dream - Briesmīgs kontingents un serviss

Nopirkām apmeklējumu uz šo iestādi caur kuponiem, bet stipri vīlāmies, tapēc gribam pārējiem ieteikt mācīties uz citu kļūdām, nežēlot naudu un aiziet uz labāku vietu!
Pirmām kārtām bijām šokēti no apmeklētāju kontingenta, kuru 90% sastādīja pensionāri, kuri neļāva atpūsties, visu laiku aizrādot un piekasoties, kaut gan mēs nepārkāpām šīs iestādes iekšējās kārtības noteikumus. Personāls nekādi nereaģēja uz doto situāciju.
Otrkārt pats kopskats nav tas labākais, redzams, ka viss novecojis, skapīšus nevar normāli ne aizvērt, ne atvērt, fēni knapi pūš, dušās ūdeni nevar noregulēt. Pēc stundas bijām prom no šīs iestādes, jo atpūta bija pilnībā sabojāta un domājām, ka murgs ir beidzies, bet nē, naktī briesmīgi sāka kost kaklā, tāda dedzināšanas sajūta, ārsts teica ka uz kakla aizmugurējās sienas ir tādi kā termiski apdegumi un vēl nepietiek ar to, uz visa ķermeņa parādījās sarkani pleķi. Tikai pēc tam iegājām un palasījām, ka jau pietiekami daudz cilvēku ir saskārušies ar šādu problēmu!
Vienvārdu sakot - tā ''atpūtāmies'', ka jau 3 dienas nevaram atkopties! Vieta noteikti nav domāta atpūtai, ne morāli, ne fiziski!

H

K KKaķis 15.12.2017

Kas tad ir tas pa sifilisa veidu kas tur valda pie penžām? Un par ko tad viņi aizrādīja?

smejiesvesels 15.12.2017

Kāpēc pensionāri arī nevarētu iet pa kuponiem ( pa lēto) atpūsties?Viņiem patīk, viņi nesūdzās!

Kolta 15.12.2017

Sudzibas autoram- ari Jus kādreiz novecosiet! Pensionari ari ir cilvēki, kuri ir pelnījuši kaut nedaudz atpūtas. Un par tiem aizrādījumiem runājot, ja tos izteica vairāki, tad varbūt vainu būtu jāmeklē sevi.

P PurvaBrideejs 15.12.2017

Es, piemēram, nekad nenovecošu.

H Honda 29.01.2018

Droši vien emociju pārpildīta nespēju apraktīt patieso lietas būtību! protams ka mēs visi novecosim un protams ir superīgi ka arī pensijas vecumā ir vēlme un var atļauties atpūsties baseinā, bet šeit ir liela atšķirība starp tiem pensionāriem kuri priecājas par dzīvi un ir draudzīgi, un starp pensionāriem kuri tevi ienīst, jo ar viņiem piemēram nesveicinies! esmu pārliecināta, ka aizejot uz poliklīniku vai pat transportā ikviens ir sastapies ar tādiem cilvēkiem, kuri vienkārši mīl piesieties pie jebkā- ka nepareizi sēdi, ka smejies, ka vispār runā, ka nepalaid viņu apsēsties tieši šajā vietā, kaut gan transportā vēl ir daudz brīvu vietu u.t.t., priekš tādiem cilvēkiem ar kādu pastrīdēties sagādā baudu, un tieši par tādiem cilvēkiem bija šis stāsts! Uzzinājām ka šiem pensionāriem ir abonementi uz šo iestādi un mēs tālu neesam vienīgie ar ko šim kontingentam ir bijuši strīdi, vienkārši ne visi cilvēki par to raksta! protams ka visūr ir strīdi un nesaprašanās un to visu nevar tik ļoti ņemt pie sirds, bet ar vīru gājām uz šo vietu tieši atpūsties no ikdienas rūpēm, nevis ar kādu skaidroties! mēs esam tā audzināti- nestrīdēties ar vecākiem cilvēkiem, tapēc vienkārši nācās aiziet no šīs iestādes, tapēc bija tik daudz emociju un rūgtuma un vēlējos brīdināt pārējos par šādu situāciju! lai visiem miers un labi cilvēki dzīves ceļā!

Neielaida iekša

Меня с женой не пустили в бассейн в 21:30, сказав, что после 20:00 они не пускают, хотя нигде на сайте не написана данная информация