Rīgas autosotas sabiedriskā tualete - maksa invalīdam bērnam

Šoks!!Katru piektdienu un svētdienu braucu ar bērniem invalīdiem no Valmieras un uz Valmieru caur Rīgas autoostu.Saprotams, ka viņi no gara ceļa vai uz garu ceļu, apmeklē sabierisko WC autoostā!!Tā braukājam jau četrus ar pusi gadus.Bērni, uzrādot invalīdu apliecību, WC apmeklēja bez maksas līdz pagājušajai svētdienai(24.01.10), kad bērni pārsteigti, iznākot no wc, stāsta man, ka, sieviete kasē kaut ko runājusi, ka laikam jāmaksājot nauda, jo viņus nelaižot tualetē!!Gāju skaidroties!Sieviete pirmkārt ar mani runāja krieviski (gan jau tāda iemesla dēļ arī bērni nesaprata ko no viņiem vēlas)un nelaipni!!Attaisnojums esot, ka bērniem esot jau vairāk nekā 7. gadi un bez maksas esot tikai pirmās grupas invalīdiem!!Es protams samaksāju tajā reizē un paņēmu arī čekus!!Bet, ja bērns ir invalīds tad viņam apliecībā ir ierakstīts " bērns - invalīds".Un kā gan tā vecā krievu tautības dāmīte var zināt vai viņiem ir 1, 2 vai 3.invaliditātes grupa!!Kur taisnība??

O ooo 06.02.2010

ārzemēs gan toletes ir bez maksas.

H haahh 07.02.2010

Nav gan visas tualetes aarzemees bezmaksas, bullshits!!!
Nespried par to ko nezini, loh!!!

A Anda 07.02.2010

Turklāt Rīgas autoostas tualete ar tīrību jau nu arī neizceļās.

V Valodasinspekcija 17.02.2010

bla bla bla...

E Eseseseseseses 17.02.2010

atejot no teemas - sintija un tik ljoti daudz citu cilveeku ir gatavi ' pielaagoties' da jebkam - krievu, anglju valodai, citu cilveeku uzskatiem... SKUMJI! un taa ir galvenaa latviesu tautas probleema - pasapzinjas truukums..

A Anda 17.02.2010

Nu ne jau valoda nosaka sirdoņu autenes tualetē,

E Eseseseseseses 17.02.2010

bez tam - nezinu, cik gadi ir beerniem, bet ko tu vinjus vienus pasus uz centraalaas stacijas tualeti laid? mazums kaadi perverti tur miit...naakosreiz nepaslinko un aizej liidz, tad arii visas probleemas uz vietas vareesi atrisinaat..

I Ieva 19.03.2011

Pat tualetē bez urlām iztikt nevar.

E Esesesseseseseses 19.03.2011

Ieva, šeit ir īstā vieta priekš Tevis, Tu varētu savu smirdīgo rijamcaurumu izmantot kā pisuāru vai piemēram spermas uztvērēju! :D :D :D Tevi vajadzētu pist un pist visos caurumos, kamēr Tev zaļš gar acīm metas! :D :D :D

L Lauva 19.03.2011

HI-HI, SāKāS AR TUALETI, UN Kā VIENMēR BEIDZāS AR LATVIEšI- KRIEVI, KAD JūS BEIDZOT SALABSIET. šEI RUNā PAR LABIERīCīBāM, MīļIE.