Stacionārs Biķernieki - Atsauksmes

Labdien! Vēlējos izteikt lielu paldies ginekoloģei Baibai Paijei par jauku attieksmi, profesionālu un lielisku konsultāciju, bet Jūsu mājas lapā nevaru sameklēt atsauksmes, redzu tikai, ka var pievienot sūdzību. Ar cieņu, Aelita Everte.

S Sabīne Atmata 19.10.2021

Zvanot uz reģistratūru, vēlējos noskaidrot informāciju par dienas stacionāru. Tā kā neesmu slimnīcas patstāvīgais pacients, nezinu ne nodaļu nosaukumus, ne to atrašānās vietu slimīcā. Interneta vidē, lai sameklētu konkrēto nepieciešamo nodaļu, tas sagādā grūtības, jo īsti nesaprotu, kādai nodaļai mani pievienot. Tad nu centos šo noskaidrot no reģistratūras darbiniekiem, kurai minēju, ka īsti neatceros nodaļu, bet gribētos pierakstīties uz dienas stacionāru, kas, diemžēl, izvērtās ļoti garā un nepatīkamā sarunā, kuras rezultātā slimīcas darbiniece nometa klausuli. Ja gribat noskaidrot sīkāk, domāju, ka Jūs varat atrast šo telefona sarunu ierakstā un pārliecināties, ka reģistratūrā strādā personas, kuras spēj savu dusmu un pārslodzes līmeni savaldīt. Zvans tika veikts 19.10. plkst.12:44 un ilga 5 minūtes.