Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - slikts serviss , neiecietiba , krapsana

pabiju te gaiļezera slimnica , savos 86 gados bija spiediens 226,izsauca atros, atrie ieradas pec pus stundas, sabakstija visas rokas , nemaceja atrast venas, tagad vel zilumi , beigas atrie nolema ka vedisot uz gailezeru, labi aizveda uz uzņemsanu 9 vakara, deva zales pret spiedienu, un tad 3 nakti kad spiediens pec viņu vardiem esot normals teica lai ejot uz majam, !? galvenais jau ka tev neparada to merijumu, lapa pasi ieraksta ko grib,, un jatic , maja paskatiju ka lapa rakstits 130, uz 90,, tads spiediens nekad man nav bijis, var teikt ideals . parbraukusi majas izmeriju, bija spiediens 96 uz 60 un ta mocijos visu dienu ar spiedienu plus minus 100,, labi man ta meita atbrauca pakaļ,, bet ko lai dara kam tadas iespejas nav? jo tada cilveka izlaisana uz ielas sada sala var pielidzinat slepkavibai..

Работяга 04.03.2018

Izmesana no darba tas pats var teikt, bet mes turamies :(

S slakteri 04.03.2018

Varteikt spele futbolu ar slimniekiem, atrie aizved droš paliek droš ka nenomirst pec viņu vizites nebutu smuki var iznakt smuce,, slimnica sagruz zales ka zilonim nosit spiedienu , un izraida uz ielas , tas nekas ka paiet nevarat,, spiediens jums labs ko vel gribat..papiri lai butu tiri ieraksta ka izlaidusi ar idealu spiedienu un viss juridiski pareizi,, saka arsti ka vajagot mieru , bet tai pasa laika tev uznemsana jaguļ sesas stundas blakus dzerajiem, un nevienam neinterese ka nesat edis ,,,kas man ka cukurniekam jadara regulari,,, kur iet medicina? algas ta palielinaja bet atieksme un serviss kļust tik vel sliktaki