Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - slikts serviss

Vēlējos , zvanot uz norādītajiem tālruņiem, sazvanīt dienas stacionāru un uzzināt izmaksas, lai paziņotu apdrošinātājfirmai ERGO, vai viņi man segs izdevumus par manu ārstēšanu, kā arī pieteikties dienas stacionārā, jo mājas lapā esošā informācija nav pilnīga, kas ietilpst EUR 32 maksā Zvanot uz norādītajiem numuriem, neviens klausuli neceļ, pēc 5tās reizes atbildēja sieviete, lai zvanu uz otru numuru, zvanīju 9reizes un tā arī nesazvanīju, Tad man ir jautājums, kādēļ slimnīcai vajag uzturēt divas telefona līnijas, ja neviens uz tām neatbild. Citi kontakti nav atrodami, arī epieraksts nav pieejams. Pat nezinu, kam lai zvana. Agnese

19.10.2018

M Milka 25.09.2018
Noziegums nelikumigas darishanas

Буду писать по русски Инесса Будзилла из какой-то там медсестрой свой ассоциации набирает персонал потом с потом с позором выставляет и издевается не дает восстановиться выживает всех Чакшу боится и не любит надо ее на суд