Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Slikts serviss

Pirmkārt, ieejot jau Rīgas Austrumu Slimnīcā, gaisa nav vispār, otrkārt, palātās pat veselais var saslimt, ja tagad ārā ir +23 un palātā gaiss ir pilnīgā tūtē, tad, kas bija nesen +35??? Dēļ kā tad maksājam nodokļus??? Nē nu protams, ārpusi jau izremontē kā 5* viesnīcā, iekšpuse kā pagrīdē. Beidzot atverat acis un rīkojaties, lai tie, kas tiek atvesti uz ārstēšanu arī iznāk ārā veseli, ne viss tādi paši kādi tiek ievietoti. Tas nav normāli. Un tad brīnās, kāpēc mums Latvijā viss tik slikti.

PilotsTims 29.06.2016

Iespējams tādēļ, ka Linezera visas nodaļas, izņemot kaut kādu zobārstu un vēl kaut kāds viens cilvēciņš ir aizvācies prom no Linezera. Bet par to karstumu es piekritīšu vienalga, nav normāli. Fix it.

N Nodokļu maksātājs 29.06.2016

Ja vairāki sāks par to runāt,ne tikai mēs divi,tad domāju,ka attiecīgās iestādes (personas) sāks kaut ko darīt. Tas viss ir jāceļ gaismā.