www.sudzibas.lv Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca Šausmīga attieksme un slikts serviss 15. Ginekoloģijās klīnika

Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Šausmīga attieksme un slikts serviss 15. Ginekoloģijās klīnika

Ātrā palīdzība atveda mani uz ginekoloģijas nodalu dēl spontāna aborta un stipras asiņošanās.
Pieņēma mani dežūrārste sieviete (blondi mati, neatceros kā sauca) un viņas palīdze vai praktikante. Sākumā palīdze daudz reizes mēģināja ielikt spoguli dzemdē bet tai neizdevās un to izdarīja ārsts kura iztīrīja dzemdi bez anestēzijas izmantojot instrumentu un arī roku ieliekot iekšā izņēma ārā atliekas. Kad es sāku grūti elpot un teicu ka sāp, viņa rājās un teica ko tu dari, nedari tā, es taču neko tādu tev sāpīgu nedaru tikai skatos, nekusties.
Šodien saņēmu izrakstu un kas ir interesanti ka mans ārstējošais ārsts ir norādīts vīrietis: Jurijs Lapidus.
Tāds jautājums a kas tad mani pieņēma un izdarīja visas procedūras? Un arī man neiedeva parakstīt nekādu dokumentu par to ka es piekrītu lai mani apskata palīdzes vai praktikantes. Nepatīkami

K

B Bez vārda vārds 22.06.2022

apskati tad pati sevi, ja kas nepatīk. tā jau ir aborts, vel pretenzijas.

G Gulbenietis 22.06.2022

Tā jau nav troļļošana, bet garīga atpalicība, Jeļenuška.

B Bez vārda vārds 22.06.2022

Ej d...st savā gulbenē pāķi.

N neznaaju 23.06.2022

Izsaku līdzjūtību par Jūsu zaudējumu. Ļoti žēl, ka tik psiholoģiski smagā mirklī vēl saņēmāt liekus komentārus no medicīnas darbiniekiem.

✅Sancy✅ Gubska 05.09.2022

Pirmkārt par 15. Ginekoloģijas nodaļu, nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, it īpaši pēc operācijas palātu. Cepuri nost gan māsiņām, gan dakterēm!
Un otrkārt pirms varbūt Tu kādu apvaino uzzini daktera vārdu, neviss raksti tas kas Tev ir iedevis izrakstu. Izraksts ir viens, bet otrs vai viņš Tev kādas procedūras ir veicis?
Liels paldies šim dakterim es saku, par pirmkārt uzņemšanu slimnīcā un par operāciju, ko viņš man veica un bija ārstējošais ārsts to laiku kamēr vēl nācās gulēt slimnīcā. Tā tikai turpināt. Liels paldies.