www.sudzibas.lv Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca Šausmīga attieksme un slikts serviss 15. Ginekologijas klīnika

Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Šausmīga attieksme un slikts serviss 15. Ginekologijas klīnika

Ātrā palīdzība atveda mani uz ginekologijas nodalu dēl spontāna aborta un stipras asinošanas.
Pienēma mani dežūrārste sieviete (blondi mati, neatceros kā sauca) un vinas palīdze vai praktikante. Sākumā palīdze daudz reizes mēgināja ielikt spoguli dzemdē bet tai neizdevās un to izdarīja ārsts kura iztīrīja dzemdi bez anestēzijas izmantojot instrumentu un arī roku ieliekot iekšā iznēma ārā atliekas. Kad es sāku grūti elpot un teicu ka sāp , vina rājās un teica ko tu dari , nedari tā , es taču neko tādu tev sāpīgu nedaru tikai skatos , nekusties.
Šodien sanēmu izrakstu un kas ir interesanti ka mans ārstējošais ārsts ir norādīts vīrietis : Jurijs Lapidus.
Tāds jautājums a kas tad mani pienēma un izdarīja visas procedūras ? Un arī man neiedeva parakstīt nekādu dokumentu par to ka es piekrītu lai mani apskata palīdzes vai praktikantes. Nepatīkami

K

apskati tad pati sevi, ja kas nepatīk. tā jau ir aborts, vel pretenzijas.

G Gulbenietis 22.06.2022

Tā jau nav troļļošana, bet garīga atpalicība, Jeļenuška.

Ej d...st savā gulbenē pāķi.

N neznaaju 23.06.2022

Izsaku līdzjūtību par Jūsu zaudējumu. Ļoti žēl, ka tik psiholoģiski smagā mirklī vēl saņēmāt liekus komentārus no medicīnas darbiniekiem.