Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Nepatīkama vizīte

13.07.2020 plkst. 14: 00 man bija pieraksts pie dakteres onkoloģes Tatjanas Smirnovas, kas beidzas diemžēl vēl nesākoties. Situācija tāda, ka diemžēl ierados ar 15 min. Nokavēšanos, daktere pasaucot kabinetā ļoti nelaipnā tonī/bļaujošā uzreiz sāka man uzbrukuši pārmest par kavējumu, protams atvainojos uz teicu, ka braucu ar sabiedrisko transportu kuram sanāca kavēšanās, tāpēc nokavēju neļaujot turpināt, pārtrauca mani ar tekstu man neinteresē kā brauci ar sabiedrisko, vajadzēja braukt ātrāk, atbildēju ka tā jau braucu ātrāk lai tiktu šeit laikā, bet transportā cilvēkam palika slikti, kamēr sagaidīja ātro palīdzību pagāja laiks un šī iemesla dēļ arī kavēju lai arī izbraucu laicīgi, uz ko daktere atbildēja ka viņai esot vienalga kam tur palicis slikti, es biju ļoti lielā šokā par to, ka no dakteres skan šāda vienaldzība par cilvēku kuram vajadzīga bija palīdzība, un par to ka es uzskatu, ka tas ir diezgan attaisnojošs iemesls kāpēc kavēju pierakstu, turklāt es jau atvainojos par kavējumu! Protams pēc ši visā ko daktere man uzbļāva es pie šīs dakteres neturpināju vizīti, piecelos un izgāju ārā no kabineta, ja šāda ir attieksme, tad kāda būs ārstēšana. Vai tiešām dakteri ar šādu attieksmi strādā jūsu slimnīcā? Domāju šāda attieksme pret pacientiem nav pieļaujama.
Pierakstījos vēlreiz uz vizīti, bet protams pie cita onkologa, jo ar šo dakteri vēlreiz satikties negribētu.

Paldies pārējiem ārstiem, māsiņām, personālam ar ko šī gada laikā esmu saskārusies ārstējoties no onkoloģiskas slimības!

Komentāri (2)

T TavsSencis 16.07.2020

Ir forši gribēt labu un ir lieliski, ka palīdzējāt cilvēkam nelaimē. Tomēr pieraksts pie ārsta ir pieraksts pie ārsta. Ārsts nevar zināt un pārbaudīt Jūsu kavējuma iemeslus, un tas nemaz nav arī jādara. Tāpēc Jūsu pašu interesēs ir ierasties pie ārsta savlaicīgi.

Tas, protams, ārsta attieksmi un rupjību neattaisno.

N Nepatikami220 16.07.2020

Es jau braucu laicīgi ka jau rajstiju,bet autobusā palika slikti cilvēkam un ko tad man darīt kapt ārā un iet ar kājām tad jau būtu vel vēlāk...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes