Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Krāpšana

Mans tēvs, Visvaldis Uļjanskis tika aizvests ar ātro palīdzību 27.12.2021. Pl.4 no rīta uz austrumu klīnisko universitātes slimnīcu, kur nokļuva 1. Nodaļā.04.01.2022. G. Tika atklāts covid-19, tātad viņš ir inficējies savā palātā. 11.01.22. G. Tēvs tika pārvests uz 86. Nodaļu, savukārt 18.01.22. G. Tika atvests atpakaļ uz 1. Nodaļu.21.01.22. G. Tēvs tika izrakstīts no slimnīcas. Atbraucot uz slimnīcu, sanitārs atveda manu tēvu bez ziemas jakas un cepures. Kad prasīju kur ir viņa virsdrēbes sanitārs atbildēja, ka neesot bijušas. Pilnīgs absurds, ziemas laikā tēvu uz slimnīcu aizsūtījām bez virsdrēbēm. Sanitārs atstāja manu tēvu sēžot ratos un pats pazuda. Zvanīju uz 1. Nodaļu, māsiņa gāja meklēt drēbes, bet neko neatrada, zvanīju uz 86. Nodaļu, pateica ka esot kaut kāda zila jaka kura nevienam nepiederot. Vai tas nav šoka stāvoklis, ka man vecs cilvēks 84. Gados jāved ziemas laikā neapģērbs uz mājām. Kā var slimnīcā, kur neviens svešs netiek ielaists, var pazust virsdrēbes. Jaka bija diezgan dārga Melnā krāsā un adīta pelēka cepure ar nagu. Tāpat iesēžoties mašīnā, pārbaudot tēva mantas, konstatējām ka ir pazuduši 160, euro. Lūdzu izskatīt manu sūdzību tuvākā laikā, savādāk būšu spiesta griezties policijā. [slēpt]@inbox.lv