www.sudzibas.lv Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca Грубое обращение с пациентом (dr.Elza Rāte)

Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Грубое обращение с пациентом (dr.Elza Rāte)

Сегодня была свидетелем грубого обращения dr. Elza Rāte с бабушкой-пациенткой. Пациентка приехала на консультацию из латгальской провинции. Выглядела очень уставший и болезненной. Она плохо разговаривала по - латышски и плохо слышала. Даже сквозь дверь было слышно, как dr. Elza rāte на очень повышенном тоне ругала старушку за незнание государственного языка. Выйдя из кабинета, старушка приняла успокоительное лекарство и рассказала о том, что dr. Elza rāte не согласилась позвать её дочь для облегчения общения на латышском языке. Может быть dr. Elza rāte не врач, а языковой инспектор? А как же врачебная клятва, выражающая основополагающие морально-этические принципы поведения врача?

04.06.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

Komentāri (2)

S sandis 05.06.2019

Tieši tāpat jūtas latvieši Latgales slimnīcās - ārsti un jaunākais medicīnas personāls lielākoties runā krieviski un pacientam vēl jājūtas vainīgam, ja kaut ko nesaproti no krieviski sacītā!

davfreim 05.06.2019

Nu nav nevienam pienākums strādājot valsts slimnīcā runāt visās iespējamajās svešvalodās, it īpaši ar Latvijas iedzīvotājiem un atgādināšu, ka krievu valoda ir svešvaloda, ja kāds ar jums runā krievu valodā, tad tā ir ļoti liela pretimnākšana, bet tikpat labi to var nedarīt. Cilvēks stādā par ārstu, nevis tulku.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes