Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Gaļina Jukšinska radiologs diagnosts

Latvijas Onkoloģijas centrā, ķimiotereapijas kursa ietvaros 2017. gada vasarā tiku nosūtīta uz sonogrāfijas izmeklējumiem pie radiologa diagnosta Gaļinas Jukšinskas. Uz izmeklējumiem bija jāpierakstās trīs mēneši iepriekš, koridoris izmeklējuma dienā pilnīgi tukšs.
Sasveicināšanās sākās ar sliktā latviešu valodā izbļautu- "Izģērbieties! Pilnīgi izģērbieties Jums ginekoloģija jāizmeklē." Tad ejot uz kušeti tika uzbļauts,-" Pa šo pusi nē, ejiet pa otru pusi!" Tādā stilā pagāja visa vizīte- tikai pavēles izteiksme, nekādu paskaidrojumu un nekādas pieklājības. Bez tam, pati ar rokām vispār man nepieskārās tikai zondes ar gēliem, tā vietā, lai mani iegrozītu atskanēja dārdošas pavēles. Tādi cilvēki nedrīkst strādāt ar dzīvām būtnēm! lai taču sēež pie datora un projektē, vai sacer mūziku, vai raksta grāmatas, bet cilvēkos nerādās...Video un pārbaude par šādu apiešanos būtu jāveic Valsts kontrolei vai kam tml. un cilvēciņam jāatņem ārsta diploms...

donna b 17.09.2017

Tev vispar ir ideja, ko kontrole Valsts kontrole?

M man 21.09.2017

Cien, Marija! Jūs varat rakstīt savu sūdzību slimnīcas vadītājai uz e-pastu: [slēpt]@aslimnica.lv

I Ieleja 14.11.2017

Autorei ir pilnīga taisnība. Iespējams, ka sakāpinātāk to apraksta, bet tieši tā dara Gaļina Jukšinska, es personīgi 3 reizes esmu bijusi, bet , kad jāpierakstās uz atkārtotu izmeklējumu, es jau prasu, pie kura ir brīvs, ja piemin šo speiālistu, tūlīt prasu citu. Viņa ir nekompetenta caca. Es saprotu, ka nāk dažādas pacientes, iespējams, ka pat netīrīgas. Esmu arī tādas manījusi, bet viņas uzvedība ir jebkurā situācijā nepieņemama. Un vēl atļaujas pļāpāt, kad ir rinda un neņēmt vērā pacientus. Pļāpāt un tikties ar nedarbinieku un dzert kafiju, kamēr strādā, esot darba laikā, uzskatu, ka tas ir neprofesionāli!

M Milana2018 05.01.2018

Знакомая фраза и самая безобидная из всех из уст галины юкшинской. "по этой стороне не ходите, идите справа". Была у нее дважды. Надеялась, что в первый раз у человека было просто плохое настроение. Отношение к пациентам свысока, ничего не обьяснит. Если задаешь вопрос, отдать вопрос вет получаешь "я вижу! Не надо мне говорить! " из кабинета выходишь в подавленном настроении. Учитывая уже тот факт, что находиться на учете в онкоцентре, это не совсем приятная вещь. А тут еще и хамское отношение. Видела, как передо мной выходила женщина из кабинета, мы пересеклись в дверях с ней. Видела ее слезы, когда она хотела задать вопрос узисту, а та достаточно холодно (да и равнодушно) , хотела ее быстрее выпроводить из кабинета. Удивляет, как такой врач может работать с людьми. Была, кроме нее, еще у четверых узистов, никаких проблем ни с кем не возникало. А этот человек, по-моему, совсем не на своем месте...

S Svetlana Oliņa 18.01.2019

Mana pieredze ir līdzīga, pat nevēlos visu aprakstīt - viss, ko raksta pacienti, kuriem nav "laimējies" nokļūt pie cita ārsta-radiologa, ir patiesība. Jau pusgadu vēršos pēc palīdzības onkoloģijas centra, visi (uzsveru - visi!) ārsti un citu kategoriju mediķi, kuru palīdzību saņēmu, ir bijuši zinoši, laipni un iejūtīgi, par to PALDIES! Taču d/r Jukšinska - (es gan neatļaušos izteikties par viņas kompetenci, tas nebūtu korekti, jo neesmu ārste), tas ir īpašs gadījums! Nepieklājīga, skaļa, nelaipna (pat rupja), augstprātīga... un tā varētu turpināt, taču tam nav nozīmes. Acīmredzot, vadība zina viņas "izsmalcinātu" izturēšanos pret pacientiem, bet viņai (kāda iemesla dēļ!) TUR būs
BŪT! Saprotu, tā ir daudzās vietās... Stipri atgādināja filmas Kruellu. Sūdzētos nepūlēšos, taču citiem iesaku izvairīties, cik vien var! Un ārstei Jukšinskai, lai Dievs dod labu veselību, lai nekad viņai vai viņas mīļajiem nenāktos dēļ neveselības nokļūt pie "tādas Jukšinskas".

R rasberry 18.04.2019

Augstprātīga un es pat teiktu neadekvāta "daktere". Nekādas ētikas, kur nu vēl empātijas. Šādiem cilvēkiem jāstrādā par uzraugiem cietumos, nevis ar pacientiem un nevajaga teikt, ka attieksme tāda, jo algas mazas utt., šādiem cilvēkiem vienkārši NAV jābūt medicīnā! Ja negribat saņemt nepamatotus pārmetumus un sabojātu omu, pie šīs kundzītes labāk neejat!

I Inese Star 03.06.2022

Ļoti nepatīkamā daktere! Biju pie viņas vairākas reizes pēdējā gada laikā un diemžēl, visie tie apmeklējumi atstāja ļoti negatīvu iespaidu par šo dakteri gan kā par cilvēku gan kā par profesionāli. Rupja, ar sliktu noskaņojumu, augstprātīgā, nervoza sieviete.

M Milana0000000000 03.04.2023

Галина отвратительный врач, пришла на узи за полную стоимость, она пока смотрела на экран разговаривала сама с собой, несла какой-то бред, потом мне говорит ''так у вас грыжа'', тут же говорит ''ой нет, не туда посмотрела, это не грыжа'', потом говорит '' у вас печень, как при гастрите'' , я попросила пояснить, что это значит, на что она мне ответила ''уже вечер, мне лень вам объяснять, пускай семейная вам объясняет'' , была она в приподнятом настроении, складывалось впечатление, что с головой все-таки что-то не так... Пошла к гастроэнтерологу с заключением, которое она мне написала и услышала , что все, что эта ''доктор'' написана там - полная чушь и вопрос ''где вы такого врача нашли''.
Очень грустно, что такие ''специалисты'' все еще работают, при том что моя жалоба далеко не первая и уж точно не последняя.

V Viedoklis 15 29.01.2024

Piekrītu visiem komentāriem. Pirmo reizi biju pie tāda ārsta un attiecīgi nezināju, kas man jādara. Uzdevu jautājumus, pretī saņēmu uzbraucošas atbildes kā "Neredzi, kur un kā jāguļas?" Jā, to nevarēja saprast, tāpēc arī uzdevu jautājumus. Uz nākošiem pāris jautājumiem arī atbildēja nepieklājīgi. Kaut procedūra ilga 10-15 min, gribējās ātrāk tikt prom.
Jūtos pievilta, ka man ieteica šo ārsti kā ļoti labu speciālistu. Iespējams tā arī ir, bet jāiemācās komunicēt ar pacientiem.
Ja pacients negrib iziet ar asarām acīs no kabineta, iesaku neapmeklēt Jukšinsku.