www.sudzibas.lv Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca Dr. Inta Ūdra attieksme pret pacientiem

Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Dr. Inta Ūdra attieksme pret pacientiem

Ļoti nievājoša attieksme tika saņemta no Inta Ūdra puses.
Visu vizītes laiku ārsts smīn, tikpat kā neuzdod jautājumus, kas vedinātu izprast problēmu. Ārsts kategorizēja visas problēmas kā palielināta svara, bet nebija pat runājams, ka problēmas ir bijušas vēl pirms pieņemšanās svarā. Vizītes laikā neveica nekādus reālus pierakstus, neieteica, kā risināt problēmas. Vizīte beidzās ar ārsta rekomendāciju aiziet pie neirologa, endokrinologa, un ja jau stress ir problēma? Tad nestresot.
Nekad nav pieredzēta tik ignoranta un nievājoša attieksme no ārsta. Nekad nav pieredzēts, ka ārsts ir tik ietiepīgs un pat necenšas uzklausīt pacientu.
Ņemot vērā, ka nesen ir līdzīga sūdzība saņemta par šo pašu ārstu, tā ir nepārtraukta problēma.