Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Apsardzes slikta darbība

Linezera ielā 3, Rīgā infektoloģijas centra teritorijā. Apsardze, kuru pienākums nodrošināt teritorijas apgaidu ik noteiktajā laika, savu pienākumu neveic atbilstoši noslēgta līguma nosacījumiem.
Respekt. Īvi apsardzes pienākums veikt teritorijas apgaitu un kā apliecinājums tam atzīmēties noteiktajās vietas izmantojot Nfc kontakt mehānismu.
Vēršu jūsu uzmanību, ka apsardzes primārais pienākums veikt apgaitu ar mērķi veikt vizuālo teritorijas novērošanu, nevis reģistrēt savu vizīti nfc lasītājā un fiksi atskriet uz savo posteni.
Lūdzu jūs pieņemt mērus un nodrošināt pilnvērtīgo teritorijas apgaitu, ka tas paredzēt līgumā nosacījumos, nevis ka tas īstenots dotajā momentā - atskriet pie nfc un aizvākties uz savo posteni.
Lūdzu atbilstoši reaģēt, savādāk rakstīšos pa visu pasauli līdz slimnīcas vadībai u. T. T

S

V v3r53771 31.05.2022

Чем вам охрана насолила? Обычно в таком формате руководитель напоминает подчинённым, но я не совсем понимаю от чьего лица вы пишите.

S Serjoza697 02.06.2022

Выполняй договор, иначе буду капать каждый день

V v3r53771 06.06.2022

Складывается впечатление, что не с охраной проблемы, а доктора не долечили.