Biķernieku slimnīca - Slikts serviss

No sērijas iespējams tik latvijā. Divainā veselibas sistēma. Stāsts isumā. 17 julija pilsēta a guvu galvas traumu tika uzliktas uz pieres 7 šuves. Taka ta bija svetdiena, tad teica ka neirologa utt atbildes varešu dabut tik pirmdien. Protams negaidiju atbildes jo svetdienas vakara man vajadzeja atgriezties rīga. Talak klasika abas acis palika zilas un uztuka. Aizgaju uz aptieku un sapirku drogas. Piezvaniju gimenes arstam painteresejos kad var ņemt ara šuves, atbildeja pec 10 dienam. Pienaca 27 devos pie gimenes arsta. Izņema šuves, taka manas traumas izskats nepatika, uzrakstija norikojumu pie acu arsta, ka ari ķirurga. Te ar sakas interesantakais. Taka tuvaka vieta bija biķernieku slimnica devos tur. Iestajos rinda reģistratura 1 stava priekša 10 cilveki. Reģistratore paziņo ka vairs nepieņem viņai pusdienslaiks no 12 - 12,30,. Labi noskaidroju ka acu arstam sava registratura otra stava devos tur, paradiju norikojumu, atbildeja ka varot piedavat tikai augusta pierakstu. : ( (pa 25 eiro kaut šodien!? Atbildeju labi, bet divaina jums ta med sistema, ar tadam acim, noņemu briles, skat foto, un ar norikojumu jagaida 2 meneši lai tiktu pie arsta. Registratore paskatijas un teica ejat leja uz traumam un uzņemšanu. Aizgaju, labak nebutu gajis, arstes pirmais jautajums ko jus te atnacat ja jums veca trauma!? Atbildeju, neatnacu bet mani te atsutija no jusu registraturas. Tad negribigi apskatija acis ar tabulu utt. Pec tam iegruda rokas lapiņu ka amaksa 25 eiro, !? Tas kaut bija norikojums. Soreiz stasts nav par naudu, bet par sidsapziņu. Izskatas ka tai slimnica laba roka nezina ko dara kreisa. Jo 25 es vareju samaksat ari turpat otra stava un iet pie arsta tur? ! Saņemt medicinisko palidzibu bez komentariem. Foto skatit pielikuma. Un tad tas dienas otrs notikums, pavadiju vecaku cilveku, pec kataraktu operacijas uz briļu salonu. Ar cilveku arste ņemas stundu, baudija redzi, piemekleja lecas utt, un rezultata maksa par to un brilem 50 eiro!? Secinajums butu labak gajis uz briļu salonu:) ) slimnica 25 eiro par 5 minutem, briļu salona izmekle stundu un tiec pie brilem:) ) ps. Protams pargaja apetite saja biķernieku slimnica saņemt pakalpojumu vel ar no ķirurga. Šodien aizgaju pie ķirurga rušonu iela, pavisam cita atieksme pieņema bez komentariem ar visu norikojumu, cena 4,25. Viss kartiba:) )