Austrumu Slimnica - vadība/personāls

Slimnīcā saveidoti departamenti un nodaļas, tikai ja parastam cilvēkam vajaga informāciju, tad staigā no kabineta uz kabineta un neko nevar paskaidrot tur strādājošās personas. Vislabāk ka tagad personāla nodaļai ir pieņemšanas laiks, tās lai būtu izdevīgi personāla nodaļas darbiniekiem nevis ārstiem māsāsm vai citiem strādājošajiem. Maiņa beidzas 8.no rīta sēdi un gadi, kad vadītāja E.Martinosne uz darbu atnāks un atļausies pieņemt . Pārsvarā uz darbu arī nenāk laikā., stundas kavēšanās tas ir normāli, laikam jau tiksi medicīnas personālam ir darba laiks. Ciniska attieksme no personāla nodaļas vadītājas puses. Pilnīga visatļautība. Nak un iet kad grib.Tā jau laikam tā labā prakse.

J

L Laine 26.05.2011

Jā, pēc pieredzes arī tam piekrītu.

н наталья 08.06.2011

До сих пор не могу успокоиться после встречи с дежурным врачом в больнице Гайльезерс.Это Ilmars Bruvelis -глазной врач(даже врачом его назвать нельзя)Помощь не оказал, нахамил.После него поехали в Вентспилс, лечимся уже 3 недели.Хочется кричать-не ходите к такому хаму.ILMARS BRUVELIS...Ему бы пережить то, что мы пережили.

J Janīna 13.06.2011

Personāla daļas darbinieki kā redzams ir ar īpašām privilēģijām: pazaudē iesniegumus, izpilda rīkojumus pēc savas interpretācijas, nevis kā rakstīts. īpaši šinī ziņā izceļas darbiniece Astra.

K kaspars1874 25.10.2016

Ošenieks ņem kukuļus. Vadība to neredz vai piever acis, jo pašiem liela problēma.