Austrumu slimnīca! - Poliklīnikas reģistratūra!

Ja gribat zaudēt kredītu mēģinot sazvanīt Austrumu slimnīcas poliklīnikas reģistratūru-zvanāt droši! Zvanīju veselu stundu,zaudēju tele kredītu,bet tā arī nesazvanīju!!Liekas,ka tur visi izmiruši,telefonu neviens neceļ,tik klausies ko runā automātiskais atbildētājs.Arī e-pastu nevar nosūtīt...

R

E etomama 12.02.2013

V etu boljnicu nevozmowno ni toljko dozvonitsa, no i polu4itj le4enie.govorjat ankologiju nado le4itj bistro, no mesjacami nado wdatj priem k specialistu, a potom paru mesjacev na obsledovanie, poka popadew-uwe ne nado.Stolknulisj s takoj problemoj.No estj vihod-na lapu, berut v nagluju, nawivajutsa na 4elove4eskom gore.takoe estj vezde, no nikogda ne dumala 4to i ankologi sovestj poterjali.mi ne znali kak datj, stesnjalisj-oni sami sprosili-prjamim tekstom.No pomowj ne polu4ili.V Stradinja za denjgi mowno polu4itj vnimanie.E-pastu pomenjali-teperj-wwwaslimnica.lv

M mjaaaaaaaaa 03.04.2013

Agraak, kad stradaju tieshi Austrumu Slimnicas poliklinika registratura mus nevareja sazvanit, jo Austrumu slimnicas blokaa ietilpst 4 slimnicas un 1 nr tikai ir, ko uzskatu par absurdu, bet taa diemzheel ir. Bet kaapeec tagad neviens necelj, ka nevar sazvanit, tas mani izbriina.