Austrumu Slimnica - Personāls

Pirmais spontānais aborts ar ļoti gaidīto bērniņu nav sagādājis tādu morālu traumu kā personāla attieksme! Kā tik izgrūst ātrāk no slimnīcas vienalga kādā stāvoklī! Diemžēl tāda ir slimnīcas politika un citu attieksmi nesagaidīsi, ja vien neesi politiķis, radinieks kādam no slimnīcas vadības vai esi iedevis kukuli. Lai viņi visi nosprāgst pašu kolēģu nolaidības dēļ!

Sigita Bronze 04.06.2016

turies (hug)

Taisnība, mani arī 27. Decembrī 2017. G. Izmeta no insulta nodaļas, lai gan es biju ar smadzeņu infarktu 6. Nod. Tā kā man ir ma, ar kārtējo lēkmi ātrie nogādāja atpakaļ. Pa ziemas svētkiem guļot 6. Nod. Man divas reizes bija ma, bet neskatoties uz to, mani burtiski izsvieda no 6. Nod. Man pateica, ka diagnoze neatbilstot nodaļas statusam, es izmisumā lūdzot, lai pārved uz kardioloģisko, (pāris stāvu augstāk) atbilde, citēju, tā mēs nedarām, brauksiet mājās. Ja būs ma lēkmes, sauciet ātros, lūk, ar kādu cinismu izrīkojās rakus, 6. Nod. Zinot, ka man no 29. Nov. Bija smadzeņu infarkts. Neārstēja, bet vienkārši izmeta. Pie tam man ir ilgstoši jālieto pradaxu, kurā 1. Orģ. Satur 60. Tb. Bet ārste a. Tomilova man neprasot, izraksta pusi no orģ. Man ir gultas režīms, dzīvoju, bez piederīgajiem, nav kas aiziet pēc zālēm, un jaunas receptes, jo šis preparāts jālieto līdz kapam. Drausmīga attieksme pret veciem cilvēkiem, ja neesi ar naudas maisu, attieksme rakusā ir zem katras kritikas, nožēlojami!