www.sudzibas.lv Rīgas 5. internātpamatskola /Attīstības centrs Vairums skolnieku klausās rupjas repa dziesmas

Rīgas 5. internātpamatskola /Attīstības centrs - Vairums skolnieku klausās rupjas repa dziesmas

Neiesaku iet strādāt Slāvu ielā 19, kur vairums skolēnu pret skolotājiem izturas rupji.
Telpas tiek bojātas un tās remontē. Vairums skolnieku klausās nevis šlāgerus, bet repa mūziku, kurā cilvēkiem nav izglītības. 8.b klasē (arī pārējās) neizmanto pieklājības vārdus un domā, ka ir rupji, bet viņi domā, ka ir gudrākie. Tiešām bezcerīgi.
Kaspars Bariss.

P. S. Nevediet, lūdzu, savus bērnus uz šo izglītības iestādi, jo tur nav kārtības. Gaidu jūsu komentārus uz šo sūdzību.

K Kauns 06.05.2017

Ak šausmas! :D

P pimpsiks 06.05.2017

Tas vairs nav izturami! Mans bērns tagad klausās Singapūras Satīnu, jo skolotāja, redz, stundu laikos to klausās! VĀJPRĀTS! Ieeju istabā un datorā skan viņu dziesma par pūpolu pīpēšanu! Vai manam 9 gadīgajam bērnam tas ir jādzird?

K Kauns 06.05.2017

Tā vietā,lai dotu 9 gadus vecam bērnam datoru,labāk aizsūtītu uz pulciņu vai sporta nodarbībām.

K Kaspars Bariss 07.05.2017

Jā, Es jums, Īpašnieki, piekrītu, bet kāpēc Slāvu ielā 19, Dārzciemā nav kārtības un ir ārdīšanās pa gaiteņiem?

O osisoscar 09.05.2017

Internāta audzēkņi rupji runā? Nē, nevar būt, neticu!

K Kaspars Bariss 09.05.2017

Nē, īpašniek! Tā ir. Kā gaiteņos lielākā daļa rupji izturas pret citiem, arī Mani tai skaitā, tā arī internātā tikpat liels skaits izturas pret citiem rupji. Es visbiežāk dzirdu gaiteņos, bet internātā nedzirdu. Tā ir. VĀJPRĀTS.

O osisoscar 10.05.2017

Redzu, ka īsti neuztver sarkasmu.
Paldies!

M martins zalitis 18.10.2018

ko visi raksta pa so skolo ta nau taisniba jo vecaki pasi vainigi ir nemaca savus bernus kad viniem ir berni visi vecaki uz dod berniem terefonus roka vai ari vecaki dzer vai pipe majas tapec berni dara to pasu ja nedaris to vecaki to nedaris berni jadoma ar galvu ko darat vecaki skolotaji berniem iemaca daudzak neka vecaki te martins zalitis un soryy pa daudz kludam jo >