Riepu Garāža - Slikts serviss

Https://www.riepugaraza.lv/ iegādājos divas hankook vasaras riepas (25 ero gabalā plus 9 eiro piegāde) . Atsūtīja salīdzinoši ātri. Uzmontējot riepas, izrādījās, ka vienai riepai ir uzsista sānu mala, ir neliels caurums, pa kuru riepa nolaiž gaisu. Par šo faktu informēju firmu. Viņi piedāvāja, lai aizbraucu pie viņiem, viņi riepas sanainīs. Itkā godīgi. Tikai es nedzīvoju Rīgā, man tas izmaksā 20 eiro, plus četras stundas mana laika. Par šo ieminējos firmas pārstāvim, jautāju, kā man šo kompensēs? Viņi man atsūtīja firmas noteikumu punktus, kas attiecas uz pretenziju situaciju risināšanu. Protams, ka noteikumus nebiju izlasījis, vainīgs! Kā kompromisu piedāvāju, riepu saremontēt pa savu naudu, bet viņi lai man to pēc tam atgriež! Veiksmīgi saremontēju riepu, aizsūtīju čeku pa 15.8 eiro ar lūgumu atgriezt naudu. No firmas ne kādas reakcijas!
Katrā gadījumā es ar šo kantori vairs nekādās darīsanās neielaidišos. Kļūda, ka nepalasīju šo portālu pirms tam. Noteikti stipri izsvērtu vai ir vērts riskēt, un kautko pirkt no firmas, par kuru ir tik daudz sūdzību!

26.09.2020

O OOOOOOOoo 26.09.2020

Čalis piedāvāja tev kompromisu bet tu atteicies.

K Kāpurs3000 26.09.2020

Manuprāt, tas kompromiss ir pašķidrs. :D Kompromiss būtu - sorry mūsu kasjaks, mēs tev aizvedīsim paši. :D