Riepu Garāža - Riepas.

Vēlējos iegādāties divas lietotās riepas, sazvanīju kompānijas riepu montāžas vietu. Aizbraucu, ka jau visi mēs vēlamies lētākas riepas. Pārdevējam prasu lētākas lietotās riepas, ja ir 15€ gab. Atnes mav divas riepas, paskatījos riepas izlaiduma gadu un biju šokā 2006.gada riepas. Lūdzu pievēršat uzmanību gadam kas ir uz riepas. Par šo arī uzrakstīju "Riepu Garāžai" e.pastu, nu protams izliekas ka nav saņēmuši.

16.11.2019

Jā, tagad vismaz ir skaidrs, kāpēc Saeima nepiešķīra mediķiem papildu finansējumu algu paaugstināšanai. Ja tādi var iziet med.komisiju un sēsties pie stūres, viņiem no algas būtu pat jānoņem!
Prasīt lētākās riepas un pēc tam būt šokā par tām?!

Apmēram tas pats kā, pasūtīt restorānā sūdu un pēc tam būt šokā par to, ka viņš smird!