Riepu Garāža - Melošana

Internetā ieraudzīju savai mašīnai domātās ziemas riepas, devos tur, viss bija kārtībā, teica, ka protektors
kādi 6-7 mm, nopirku un pabraucu kādu nedēļu, riepā iedūrās nagla, aizbraucu uz citu servisu, čaļi saka man, ka riepas nav braucamas, jo neatbilst normai un viņas ir restaurētas, lai gan internetā un uz vietas teica, ko citu.

14.11.2019

Mi

Tu Turkey901 14.11.2019

Nespējat atšķirt 7 mm no 3 mm?!

Ai aicis24 14.11.2019

Internetā ir redzēts,kad ir palikuši teiksim 1.5mm riepām un ir metamas ārā,tad vienkārši ar speciālu instrumentu,kuru var arī Aliexpresā nopirkt padziļina grobas.Un atkal izskatās normālas,tas nekas,ka viņas ir bīstamas satiksmei,bet tas jau pārdevējiem neinteresē,galvenais ka nauda nāk.

Tu Turkey901 14.11.2019

Ja tās būtu padziļinātas, tad tās būtu un neviens neteiktu, ka tās nav braucamas, jo iz zem 3 mm protektors, kā arī riepu "milži" ar tādām lietām nenodarbojas, ja nu vienīgi Rumbulas pažobeles kantori.

Mi Mickeyy 14.11.2019

Neiet runa par to,iet runa par to,ka norāda nepareizu info un melo,jo kāpēc man būtu jāpārbauda,ja jau čaļi zin,ko dara un runā