www.sudzibas.lv Riepu Garāža Ļoti slikta apkalpošana

Riepu Garāža - Ļoti slikta apkalpošana

Aizvedu auto uz Riepu garāžu, lai nomainītu divas riepas. Lai arī bija jau mašīnu rinda, darbinieki ik pēc 5 minūtēm gāja ārā pīpēt, papļāpāt, nesteidzās. Beidzot mana kārta. Ievedu mašīnu, man liek ārā pagaidīt. Pēc 20 minūtēm iznāk ar tekstu "Mums te ir neliela problēma". Darbinieki nejēdza, kā noņemt kalpakus, ar skrūvgriezi VISOS ČETROS bija izrauti robi (kaut jāmaina bija tikai 2 riepas, savā starpā nekomunicē viņi), un par to visu piedāvāja 5 eur atlaidi. NEKAD tur neatgriezīšos un visiem, kurus pazīstu, šo pasaku, lai nesabojā arī viņiem auto.

Par šādiem gadījumiem vēlams ziņot PTAC @PTACgovLV, kā arī juridiski korekti fiksēt šādus bojājumus ar zvērināta tiesu izpildītāja klātbūtni.

O Oļegs 24.05.2015

Sudzeties vajag tur uz vietas, laj kaut ko risinat. Ja nemak runat a tikaj rakstit, jus esat pretigs cilveks. Paraudi uz mamai plecim.

F FRITZ 25.09.2016

re tādo bydlo tur "strādā"..

E Evgen26 25.10.2016

Вот такое хамло и быдло там работает!!!!