www.sudzibas.lv Riepu Garāža Nolaidība bīstama dzīvībai.

Riepu Garāža JZ SIA - Nolaidība bīstama dzīvībai.

Labdien!
Tas notika kādu laiku atpakļ, bet lietas būtību šis fakts nemaina.
2016. gada 19. maijā izlēmu iegādāties divas lietotas riepas sia "Riepu garāžaJZ" filiālē Priedaines ielā 35A, Zolitūdē.
Ērtības labad montāžu un balansēšanu nolēmu arī veikt tur.
Pēc darbu veikšanas, atsākot braukt ar auto, novēroju jocīgus trokšņus un vadāmības dīvainības.
Bet nodomāju, ka nekas jau pārāk nopietns nav. Uzticējos profesionāļiem... Nodomāju - kādu brīvu mirkli, aizbraukšu uz "Riepu garāžu" noskaidrot iemeslus.
Bet tā kā dzīvoju Mangaļos un serviss ir Zolitūdē, tad nākošajās dienās to neizdevās izdarīt.
Bīstamo nolaidību, kas izpaudās nolaidīgi veiktā riteņu montāžā, tika konstatēta pēc 5cām dienām.
Šajā laikā jau bija paspēts transportēt 10 peronas. Ieskaitot vienu bērnu un divus zīdaiņus. Pateicoties tam ka daudz automašīnu neizmatoju, tad kilometru izteiksmē nobraukts nebija daudz. Kādi 180 km...
Bet piektajā dienā stāvoklis jau bija sasniedzis savu kritisko stāvokli. Tā ka auto vadāmība jau bija zem jebkuras kritikas. Neatbilstoši trokšņi...
Vedot meitu uz poliklīniku Vecmīlgrāvī, novietojot auto stāvēšanai ielas malā, pretīm brauca Municipālās Policijas ekipāža, kas visu novērojot, pamanija un izteica man aizrādijumu par to ka izskatās,ka auto kreisais priekšējais ritenis tūlīt nokritīs! Šajā mirklī tad arī atklājās brīnumi! Ritenis jau turējās, knapi uz diviem uzgriežņiem. Jo, visdrīzāk, nebija pietiekami pieskrūvēti fiksējošie uzgriežņi un ritenis vibrēja un izdalija trokšņus, kas ietekmēja vadāmību un stabilitāti. Tā kā braukts tika arī ārpus pilsētas un dažādos režīmos, un ātrumā, tad pamazām vibrējot diskam, uzgriežņu vietas tam bija izdilušas tik tālu, ka mainot riteni, atklājās, ka tas jau beigās ir turējies labi ja uz diviem uzgriežņiem! Pārējos vairs jau nebija vajadzības skrūvēt vaļā. Riteni noņēmu atskrūvējo tikai divus uzgriežņus!
Sazvanot "Riepu Garāžu" un izklāstot pretenziju man tika paziņots ka izpētot video ierakstu ir nolemts savu vainu neatzīt, jo mehāniķi visu darbu esot veikuši pareizi un atbilsoši.
Komunikācija notika ar kādu Kristapu, kas apgalvoja ka neuzskata ka tā ir meistaru nolaidība un ka uzgriežņi mēdzot atskrūvēties. Kā arī - šajās dienās nav zināms kur esmu braucis un kur esmu bijis ar auto. Iespējams esmu novietojis kāda aizvainota kaimiņa stāvvietā savu auto... Iespējams pats, apzināti esmu atskrūvējis uzgriežņus un apdraudējis vismaz 10 cilvēku dzīvības, ieskaitot sevi un savu ģimeni!
Rezultāts: sia"Riepu GarāžaJZ" savu vainu noliedz, neatzīst un man radušos zaudējumus (nepieciešams jauns riepas disks, kurš lietots maksā ap 150 eiro un jauns 350 eiro), atlīdzināt netaisās!

P

D Degtyarev 17.09.2016

Ko čīksti šeit?
Ar čeku dodies uz PTAC un skaties kā sāks kustēties

D Dainis Kiršteins 17.09.2016

Nu negribas piekrist, ka tur strādā slikti! Pats tur iegādājos diskus un priekš citur pirktām riepām ar visu montāžu un uzstādīšanu. Tā kā serviss apmierināja veicu pie viņiem arī sezonas riepu apmaiņu, jo auto ir specifiski zems, kā rezultātā praktiski neviens pacēlājs uzreiz neiet apakšā. Arī šī situācija tikai operatīvi atrisināta.
Varu teikt pilnīgi godīgi - esmu apmierināts ar šī servisa darbu!

D Dainis Kiršteins 17.09.2016

Cienījamais auto īpašniek:
To pat auto skolās kādreiz mācīja! Ja tiek skrūvēti riteņi - noteikti pēc tam ir jāpārbauda un jāpārvelk visas skrūves!!! Jūsu gadījumā tas bija jādara UZREIZ, ja reiz sajutāt kaut kādas problēmas!
UZREIZ vajadzēja pievērst uzmanību riteņu skrūvēm, vai tiešām viss ir kārtībā, nevis nedēļu vizināties un brīnīties ka kaut kas nav labi!!!
Vienmēr jāpatur prātā cilvēciskais faktors - kļūdas! Šai gadījumā tās bija iespējams ātri un bez zaudējumiem novērst!