Ausainītis 08.09.2012

Uz Taviem pieņēmumiem gan es tik asi nereaģēju! Vērsis arī ieraudzījis sarkanu lupatu, tūdaļ metas tai virsū!

Z zaptesburka 08.09.2012

Hm? Ausainīt, kādiem tieši maniem pieņēmumiem?
Ja Tu ar to domāji manu jautājumu, kā izpaudās minciites pieminētais mazohisms no vīrieša puses, tad 1) tas nebija pieņēmums, tas bija jautājums, 2) tādā formā tas tika izteikts tādēl, lai ilustrētu, kas ir mazohisms (jo man ir radies un joprojām saglabājies iespaids, ka šis vārds varētu būt ticis lietots ne pēc tā nozīmes), un 3) es savā jautājumā nesaskatīju neko tik apvainojošu, lai to nerakstītu... (Un joprojām nesaprotu, kāpēc minciite tik ļoti par to sašūmējās).
Nu un esi godīgs, paskaties atpakaļ, sākumā uz Taviem pieņēmumiem, kas un kā bija, es arī nereaģēju, uzdevu jautājumu tikai tad, kad Tavas fantāzijas par to, kas un kādos apstākļos minciitei noticis, kļuva pietiekami neparastas, lai pievērstu uzmanību.

Ausainītis 08.09.2012

Ja Tevi šis jautājums tik dikti ieinteresēja, pamēģini sarīkot kārtīgas orģijas, ne tādus vien brīnumus nāksies piedzīvot!

Ausainītis 08.09.2012

Ja ir vēlēšanās parērzēt, raksti personīgi! Vakarā pačivināsim!

Z zaptesburka 08.09.2012

Kurš jautājums?
Redzi, problēma tā, ka mani jautājumi bija par konkrētām, jau bijušām situācijām un par konkrētiem cilvēkiem, kas tajās iesaistīti.
Es nejautāju, kā vispār izpaužas mazohisms. Es jautāju, kā izpaudās "riebīgā vīrieša" uzvedība, kuru minciite netieši raksturoja kā mazohismu (lai zinātu, vai tas tiešām tāds bijis). Savukārt Tev es jautāju, kādā veidā vari tik detalizētus pieņēmumus izteikt par notikušo, un vai gadījumā neesi tas pats "kavalieris".
Atbildes uz šiem jautājumiem es diez, vai varētu uzzināt, sarīkojot kārtīgas orģijas.

Ausainītis 08.09.2012

Atvaino Zapresburciņ, ja ir vēlēšanās par šo tematu patērzēt dziļāk, darām to vakarā pa tiešo bez publikas !Atā! Līdz vakaram!

J J.ZV74 09.09.2012

Ta jau nemaz tik riebīgs ar nav ja jau piedāvā un nevis tikai ņem nu tas nu tā, Minciit klau kā tur ar to orālo vai tiešām ir luste? Klau es tev akal pretīm kau ko varētu piedāvāt! Esmu gatavs uz daudz ko par labu sexu.
Tā ka padomā.

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )