Komentāri (27)

; ;jgi;ygv v 03.09.2012

ko viņš nemācēja? ;)

M minciite2012 03.09.2012

nu normali iztureties pret sievieti :D

; ;jgi;ygv v 03.09.2012

kas, tavuprāt, ir normāla izturēšanās pret sievieti?

M minciite2012 03.09.2012

miilums un maigums!!! un kas tavaa ? mazohisms?

Ausainītis 03.09.2012

Droši vien negribēja nodarboties ar orālo sexu.

B BIGs 03.09.2012

Sveiks, Ausainīt! Sen neesmu šeit viesojies. Tu laikam esi tas pats čangals Pleška?

; ;jgi;ygv v 03.09.2012

mincite, viņš tevi aiz matiem turēja, kad ...

Ausainītis 03.09.2012

Droši vien deva aiz vaidziņa!

Z zaptesburka 03.09.2012

minciit, vnk fantastisks pretjautājums no Tavas puses ;jgi;ygv v, kas viņaprāt ir normāla izturēšanās, vai mazohisms. Tad ko var domāt - džeks izrādījās mazohists, Tu cerēji uz romantiku un lēnu mūziku, a viņš izņēma ādas pletnīti un sāka lūgties, lai Tu viņu noslāni? Jebšu kā?
Man šķiet, šī sūdzība jau ir par traku. Nu, par daudz ko var sūdzēties, bet par to, ka Tev neiepatikās vīrietis, ar ko tikies... Tad jau drīz te sāks sūdzēties par jebkurām savas privātās dzīves nebūšanām, ka vakaros pēc garas dienas sāp kājas vai, ka suns paliek uz vecumu resns.

*Delfinka* 04.09.2012

mincite...apraksti visus savus vieriešus...mums ļoti "interesanti"...=)

M minciite2012 05.09.2012

ziniet gudrie dirseji it ipasi "zaptes burka" tev tiesaam taa zapte galvaa ir tikai nevis smadzenes, pateicoties šajai lapa par sudzibu par kadu krapnieku nesatikos ar kadu virieti un ari tagad censos citas sievietes bridinat lai neielaižas, jaa sadomazohista tieksmes ar zagšanas pazīmēm!
ja esat tik nepieredzejusi un jums bridinajumus nevajag tad ta ir jusu problema, es censos citiem palidzet- nepatik neskaties un ej ieskrienies pret veeju :D

M minciite2012 05.09.2012

p.s. man oralais sekss pat LOTI patik un es to LOTI labi pieprotu arii taa kaa...
un 'Delfinka" ti zaibjošsja lasiit, laikam pasai pieredzes nekadas un grib guut palasot maneejo :D

*Delfinka* 05.09.2012

Когда мужчина идет к проститутке, он платит ей не за секс, а за право больше ее не видеть...=) izvelies pareizo saiti, kur var runat par šo temu=) un piraxtot viņa telefona nr.tu gribi palidzet=))))) foto ieliec, tad iespejams...

Z zaptesburka 05.09.2012

minciit2012, ko vispār nozīmē "pateicoties šajai lapa par sudzibu"??? Es vienkārši nespēju izsekot Tavam domu lidojumam un izprast Tevis veidotās teikumu konstrukcijas. Bet droši vien tas nemaz nav svarīgi... Tad nu - par svarīgākām lietām...
Tava sūdzība šķiet attiecināma tikai uz Tavu PRIVĀTO DZĪVI, tāpēc tas ir mazliet dīvaini, ka liec to šajā lapā. Bet nu ok, pieņemsim, ka varbūt kādam tas varētu noderēt... (lai gan te jānokritizē Tevis teiktais "ja esat tik nepieredzējuši, un jums brīdinājumus nevajag", - varbūt citi ir tieši pietiekami pieredzējuši un saprātīgi, lai bez visādām internetā salasītām sūdzībām paši novērtētu cilvēkus un to, vai tie viņiem patīk vai nē.)
Taču, ja arī sūdzība kādam varētu izrādīties noderīga (lai gan šī iespēja ir niecīga) tik un tā Tu izsakies tik neprecīzi un vispārīgi (ka "neko nemāk, tikai piedāvā", ka neprot "normāli izturēties" un taml.), ka sūdzība nesniedz necik noderīgu informāciju, un tai nav nekādas jēgas. Tikpat labi varēji uzrakstīt vienkārši - "vīrietis, fui", tas sniegtu aptuveni tikpat daudz informācijas.
Pie tam paliek iespaids, ka izsakies ne vien neprecīzi, bet arī neatbilstoši, katrā ziņā šķiet, ka vārdus "mazohists" un "sadomazohists" Tu lieto visnotaļ brīvi un ne pēc to īstās nozīmes, ir normāli, ka interesējos sīkāk, kā tad tas "mazohisms" izpaudās. Un zini, nav tāda lieta kā "sadomazohisms ar zagšanas pazīmēm", sadomazohisms un zagšana (jo pieņemu, ka, sakot "zagšanas pazīmes", Tu domā vienkārši zagšanu) ir diezgan dažādas lietas.
P.S. Nav nekādas nepieciešamības sākt apvainot citus, sakot, kas nu kuram galvā ir, it īpaši, ja 1) es neizteicu nekādus pret Tevi personīgi vērstus apvainojumus, un nekādus vērtējumus par Tevi, tāpēc varēji jau nu atbildēt tāpat, un 2) Tevis izteiktais apvainojums bija pilnīgi nepamatots un nesaistīts ar iepriekš rakstīto, vienkārši jebkāds 'uzbrauciens' 'randomā'.

Ausainītis 07.09.2012

šī zagšana laikam izpaudās tā-kamēr mincīte pillā, paplestām kājiņām guleja uz paklāja, kavalieris noskuva šai kūsi un savācis spalvas maisiņā, devās prom!

Z zaptesburka 07.09.2012

Ak, dievs, Ausainīt, Tev nu gan ir bagātīga iztēle... Nedomāju, ka vidusmēra cilvēks ko tādu izfantazētu. (Bet kas Tev liek domāt, ka tā noticis, kā vari zināt? Gadījumā neesi tas pats "kavalieris"?)

Ausainītis 07.09.2012

Tu arī gribi pamēģināt?

Z zaptesburka 08.09.2012

Ausainīt, bet vai no tā ir atkarīga Tava atbilde uz manu iepriekš uzdoto jautājumu, ka tā prasi???

Ausainītis 08.09.2012

Tā ir parasta atbilde uz Tavu neveselīgo interesi par mani!

Z zaptesburka 08.09.2012

Labi, labi... vienkārši interesē, no kurienes Tev tik labi un detalizēti zināms, kas un kā tieši noticis. :P Un, vari ticēt, vai nē, bet man par daudzām lietām ir neveselīga interese, bet Tu to vidū neesi. Par Tevi mana interese ir pavisam ikdienišķa, "garām ejot". Tā ka nav pamata sākt satraukties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes