Rēzeknes vetārste Jolanta Kuzņecova - Ārste vai huligāns

Kad beidzot Vetārstu biedrības Ētikas komisija atņems licenzi šai dakterei. Ja cilvēku ārsts mestu ar pacienta līķi tuviniekiem, sēdētu cietumā kā likts un par ārstu atlikušo mūžu vairs nestrādātu. Bet šitā mierīgi apmētā klientu ar dzīvnieka līķīti un pēc tam vēl nekaunīgi melo, lai sevi attaisnotu.

K

P Pise 23.02.2010

Ko jūs te ņematies, šitādas kuzņecovas vienmēr ir bijušas un būs. Kā krievs saka: semja ne bez uroda.
Varu tikai ieteikt meklēt cita vet.ārsta pakalpojumus un nebojāt sev nervus.

L lucija 24.02.2010

Kkk tu to nopietni, šitā kaus nost suņus, bet tu izsakies tik vienkārši? Drīz viņa apsitīs Rēzeknes iedz'īvotājus un arī kāds pateiks: nu mainiet rajonu. Padomā ko tu runā? vienkārši cietums pēc viņas raud.

P Pise 24.02.2010

Ne veterin.ārste bet miesnieks, zinu ko runāju.

; ';. 24.02.2010

Pati iespējams vēl tiks kriminālā apsūdzēta ( par suņu masveida nogalināšanu, kad strādāja kā patversmes ārste), bet tas Kuzņecovai netraucē par citiem rakstīt cūcības internetā. Vispirms savus sūdus izstreb un tad atļaujies par citiem rakstīt. Baigā morāles sludinātāja atradusies.

L lucija 25.02.2010

kaut kāds ārprāts nu kā tā var un nesodīti tikt cauri

L lucija 26.02.2010

tjurjagu viņai vajag

I Inta 26.02.2010

Ona otkazivalasj lechitj moju sobaku iz za priklonnogo vozrasta, otkazivala dazze v minimaljnoj pomoschi - mahala rukami, cto takih starih zzivotnih nado usipljatj!!! Teperj, kogda sobaka umerla, mozzet i hotelosj bi zavesti druguju, no SOZNATELJNO etogo ne delaju, tak kak nehochu, s nej stalkivatsa boljshe NIKOGDA!
Kak posle vsego vishe skazannogo - ona vsjo jescho RABOTAET???

; ';. 26.02.2010

iedomājaties, strādā, tikai klientu nu ir krietni mazāk.

Mamma 26.02.2010

Kāpēc jāstrādā par vetarstu ja nemil dzivniekus un ienist cilvekus, ej uz lopkautuvi tada gadiena.

V Vija 26.02.2010

Vajadzētu to muļķi nofilmēt ar slēpto kameru darba laikā, lai redz kā izturās pret saimniekiem un dzīvnieciņiem, būs jāsaorganizē kāds foršs raidījums:))

; ';. 26.02.2010

Nē, man patīk... Pēc pašās cietums raud, krimināllieta vēl karājās gaisā, ja tiks atkārtoti izskatīta, vēl cietumā tiksi. Bet par citiem joprojām nerimsties rakstīt cūcības forumos.
Kuzņecova, brauc prom no Latvijas uz kautkurieni kur tevi vēl nepazīst. Vismaz Latgales reģionā ar tevi jau mazus bērnus baida: "neklausīsi, atnāks daktere Jolanta ar dzelzs stieni un tad tu dabūsi".

L lucija 27.02.2010

Točna, sūdzēties Joļiks pror, jāsaka tas ir vienīgais ko viņa prot. Pusei Latvijas sariebusi ar savu garo mēli. Un tagad pati ar vienu kāju iebraukusi grāvī, bet visi abižotie jau nu pacentīsies lai tu tur iekšā būtu ar visu resno rumpi.

* *** 28.02.2010

C cita santehnika 28.02.2010

Nu Tad taa Jolanta Kuznecova! Pietiks varbuut vienreiz apdirst favoriita sunnus. Mani regulaari piedalaas izstaadees un GODIIGI sanjem visas iespeejamaas godalgas. Tev vienkaarsi skauz, ka muusu kucenus labi peerk un muus kriize nav skaarusi. Bet tu ar saviem nevienam nevajadziigiem afgaanjiem vari iet padirst. Skauzh tev resnaa maita, ka mums tas lietas iet uz urraa. Taa kaa arii ar veterinaariju nupat tev ir pakaljaa, kaa prostituute arii tu diemzheel nederi, jo nezinu taadu, kas tevi vareetu gribeet, tad nu tev atlicis tikai internets un suudziibas.
Vai tev nav bail vienreiz dabuut pa to savu negliito purnu???

P.S. Personiigie noveerojumi- makaroni un citi leetie milteedieni tevi pie laba gala nenovediis. peedejo reiz TV tavs purns jau vairs ekraanaa neieliida.

V Vija 28.02.2010

Traki, laikam maz ir cilvēku kuri būtu šitā neciesti un nīsti! Vajadzētu uz baznīcu aiziet, daudz ko pārdomāt un varbūt mēģināt kaut ko vērst par labu Jolanta?

K kukainis 28.02.2010

http://www.draugiem.lv/friend/?fid=496507 rekur ta krople

D dzivniekusos 01.03.2010

Bet kas, ja Jolanta nemaz negrib laboties ? Varbut vina gūst seksuālu baudu nomelnojot citus. Ir tacu sastopams visādas perversijas.Domāju, ka šeit var palidzet tikai viens variants - tumšā vakarā vajag izdauzit zobus.

A Anda 03.03.2010

Vai tiešām viņa ir tik briesmīga?

D dogs 05.03.2010

Ta jolanta ir riktiga maita. Vina vel man norausies pa zobiem, kurva tada. Es savu suni gadu pa rehabilitacijas centriem vazaju, vinam bija pilnigs nervu sabrukums no tas rupjas matites.

; ';. 08.03.2010

Jolanta Kuzņecova, vai tev vienreiz nepietiks cūcības darīt?