Rēzeknes vetārste Jolanta Kuzņecova - Ārste vai huligāns

Kad beidzot Vetārstu biedrības Ētikas komisija atņems licenzi šai dakterei. Ja cilvēku ārsts mestu ar pacienta līķi tuviniekiem, sēdētu cietumā kā likts un par ārstu atlikušo mūžu vairs nestrādātu. Bet šitā mierīgi apmētā klientu ar dzīvnieka līķīti un pēc tam vēl nekaunīgi melo, lai sevi attaisnotu.

K

R Rozītis 21.01.2010

Ja 09.09.2009 LVB komisija nolēma atjaunot sertifikātu tikai pēc eksāmena nokārtošanas, tad Kuzņecovai patreiz SERTIFIKĀTA NAV (pareizāk sakot, nevajadzētu būt).

Izrakstā no 2009. gada 18. decembra (vairāk eksāmenu šai laika posmā nav bijis) LVB Sertifikācijas komisijas sēdes protokola Nr. 4 redzams ka nekādu eksāmenu Kuzņecova nav kārtojusi.

Jācer, ka Irmo izsniegtais komisijas sēdes protokols nav kārtējais LVB mēģinājums formāli atkratīties no sūdzību rakstītājiem, jo tas nozīmētu, ka vetārstu ētikas jautājums nakad nebūs atrisināts.

R Rozītis 22.01.2010

www.tv3.lv šī raidījumā komentāros ir 68 komentāri par šo ārsti un TIKAI 4 NO TIEM ĀRSTI MĒĢINA ATTAISNOT. Skaitļi runā paši par sevi!

A Aija 22.01.2010

Jolanta ārstēja un vakcinēja mūsu suni un kaķi. Nekādas problēmas ar šo dakteri nekad nav bijušas. Laipna, mierīga, zinoša. Vienmēr visu labi izskaidro un ir atsaucīga. Arī grūtajā brīdī, kad sunim vajadzēja veikt eitanāziju slimības dēļ, viņa visu paskaidroja, bija ļoti laipna pret mums un nodrošināja nabaga dzīvniekam cieņpilnu un bezsāpīgu aiziešanu mūžīgajos medību laukos.
Jolanta, turieties! Žurnālistiem bieži pietrūkst kompetences un izpratnes par lietām, kas notiek.
Suņa Rekša un runča Pētera saimnieki

R Rozītis 22.01.2010

Nejauši šodien uzgāju šo sūdzību un man arī ir ko teikt par šo ārsti.
Nopirkām apmēram pirms gada mini šķirnes sunīti (izcili skaistu kucēnu- nu jau gada vecumā tas ir pierādījies, jo suns ir izaudzis ļoti, ļoti skaists), aizgājām pie J.Kuzņecovas uz kārtējo poti un pirmais jautājums- vai ar ciltsrakstiem? un no kāda kluba? ... nu un tad sāka tādas samazgas gāzt virsū gan sunim, gan klubam, no kura ir mūsu sunīts, gan audzētājam, gan mums- pēdējiem durakiem. Tā kā iepriekšējais Aijas komentārs par to "Laipna, mierīga" nelīmējas kopā ar to kāda patiesībā ir šī ''ārste''.

Mamma 22.01.2010

Man arī ir nācies noklausīties ļoti nepatīkamu vārdu straume. Toreiz tam nepievērsu tādu uzmanību. Bet tagad lasu un domāju kas devis tādas tiesības itkā humānas profesijas sievietei tik nelaipni un rupji izturēties pret mums parstiem cilvēkiem. Apvainot un nolamāt vari sevi pati!

K konti 22.01.2010

Mani mazie sunjuki tika nosaukti par kranciem:(birmas kakenu bez radurakstiem nosauca par moralu kropli, jo tiem, kuriem nav ciltsrakstu ir bojata psihe, tadus vajag merdet un sterilizet nost.Tadi bij sis vetarstes vardi, vairak so elli un bendetavu neapmekleju.

KRISTĪNEI!
Meitene! Ir ļoti viegli būt žēlsirdīgam uz citu rēķina. Ir jāsaprot, ka arī uz ielas pacelta sveša kaķēna iemidzināšana maksā naudu. Vetklīnika nav nekāda labdarības iestāde, nedz patversme noklīdušiem kustonīšiem. Kolīdz pacel no zemes dzīvnieku, tā zini, ka ar to pašu mirkli esi par viņu pilnā mērā atbildīga, ARĪ MATERIĀLI. Nez kāpēc visiem ir skaidrs, ka ir jānorēķinās par pakalpojumu veikalā, pie friziera, autoservisā utt., bet nākošā brīdī šķiet, ka dzīvniekam jāpalīdz par velti?

V VID aģents 22.01.2010

Un kādu plastisko operāciju kaķim Kuzņecova gatavojās taisīt, prasot par ārs'tēšnu 200 ls?
Alkatīga govs... Un vēl apdirš Rīgas klīnikas un citus vetārstus.

H Hloja 23.01.2010

Dažās Rīgas klīnikās arī ir šitā maniere: atnāc ar kucēnu un uzreiz prasa par cik nopirki, no kā, vai ar dokumentiem, no kura kluba. Un tad sākas komentāri... Kas tev par daļu?? No tā mainīsies ārstēšana??
Dari savu darbu, nevis pin intrigas. Ārpus klīnikas bārsties ar saviem komentāriem cik gribi, bet darbā ārstam pret visiem jāizturas vienādi.

(konkrēti vet klīnikā Purvciemā- Lita Kanopore u.c.)

L Lelde 23.01.2010

Tad nu gan brīnums! Lita Konopore ir Kuzņecovas draudzene, tāpēc arī abām ir vienāda darba maniere. Gan jau Kuzņecovas veco kriminālo grēku piesegšanā Konoporei ir liela loma, jo viņa tai laikā ieņēma amatu Latv.Vetārstu biedrībā (mazo dzīvnieku vet.ārstu sekcijas vadītāja). Tas saucas ROKA ROKU MAZGĀ un beigās abas uz brīvām kājām. A žēl gan...

' 23.01.2010

Ak dievs, nabaga suņi

Mamma 23.01.2010

Ka var but tik cietsirdigs viens cilveks .

V vh 24.01.2010

latgale...

T ttt 28.01.2010

Nu jau 6 gadus esmu dakteres Jolantas kliente un varu apgalvot, ka viņa ir labsirdīga, mierīga, savaldīga, iecietīga...un pat vēl vairāk-kad es pie viņas griezos ar tikko no ielas paņemtu kaķēnu - viņa attārpoja, atblusoja, sapotēja un par to nepaņēma naudu, jo redzēja, ka esmu tikko viņu savākusi...Tādēļ man, lasot visu augstāk minēto liekas, ka runa ir par citu cilvēku...
Meitene, lai man piedod, ja tas tā nav - ir pārlieku emocionāla un iespējams, ka visu nedaudz "izpušķoja", jo gribēja "paspīdēt"...Ja jau paņēmi to kaķi-tad jau ej līdz galam! pat ar līķīti...

Mamma 28.01.2010

Nav tiesa, manu vedeklu Kuzņecova ar saviem vārdiem noveda līdz asarām. Nevar tā būt ka pret vienu bija laipna bet pret 101 vīzdegunīga nelaipna un neiejutiga!

D Daiga 29.01.2010

"... labsirdīga, mierīga, savaldīga, iecietīga..." - TĀ NOTEIKTI NAV KUZŅECOVA, esmu par to 100%pārliecināta. Šie vārdi liekas kā ņirgāšanās par tiem, uz kuriem Kuzņecova ir kliegusi un lamājusi bez iemesla.
Un tādu Rēzeknē nav mazums.
Un ''labsirdīga"'- tas domāts par gadījumu, kad viņa ar metāla stieni nosita suni?????????????

I inese 29.01.2010

Lita Konopore noteikti nav Kuzņecovas draudzene, jo jau laikā kad viņas mācījas par vetārstēm, Litu šokēja Jolantas attieksme pret viņas pašas suni.
Un man ir skumji lasīt, ka mana kursabiedrene šitā strādā.

A aija 31.01.2010

Latvijas Veterinārārtsu biedrībai nav laika ar tādiem sīkumiem nodarboties, cik dzirdēju tur pat valdes priekšsēdētāja Māra Viduža un vēl daži vetiņi aizrāvušies ar līderisma mācību. Ko darīt? Diemžēl mums tāda nākotne sagaida - ar zombētiem vetiņiem. Tā kā turaties dzīvnieku mīluļi!!!

R Rozītis 05.02.2010

Paskatījos Kuzņecovas profilu Draugos: kā viens no pirmajiem draugiem- Lita Konopore. Tad jau laikam ir tomēr draudzenes. Nu darba metodes točna līdzīgas.

Mamma 05.02.2010

Jolanta Kuzņecova ir LKF biedrs. Ko gan par to saka kluba biedri? Draudzīgi klusē!Izliekas ka nekas nav bijis, kāpēc ?