Rēzeknes vetārste Jolanta Kuzņecova - Ārste vai huligāns

Kad beidzot Vetārstu biedrības Ētikas komisija atņems licenzi šai dakterei. Ja cilvēku ārsts mestu ar pacienta līķi tuviniekiem, sēdētu cietumā kā likts un par ārstu atlikušo mūžu vairs nestrādātu. Bet šitā mierīgi apmētā klientu ar dzīvnieka līķīti un pēc tam vēl nekaunīgi melo, lai sevi attaisnotu.

K

N Nata 18.01.2010

Bez Tabū teica, ka šitā ar metāla stieni nositusi suni. Kādu licenzi noņemt... Jāatjauno krimināllietu un beidzot jāiesēdina cietuma šitā suņu bende. Vēl viņa ir saistīta ar kādu tumšu lietu- 2005 gadā Rēzeknes patversmē, kuras vetārste bija Kuzņecova, masveidā necilvēcīgi nogalināti suņi, no patversmes paņemtie it kā vakcinētie un vetārstes par veseliem atzītie suņi- nobeidzās.

Mamma 18.01.2010

Kam gribu tam metu, mans kabinets, un kas tev par daļu?Ciest nevaru nabagus un diedelniekus.

N Nata 18.01.2010

Daudzi Rēzeknē runā, ka Kuzņecova atsakās veikt kucēniem potes un ārstēt, ja sunim neesot kāda tur kluba papīri.
Mums arī tā bija, kad gājām uztaisīt poti: neko nedarīšot, jo kucēns esot paņemts ne no tā kluba, noteikti esot slims, tik un tā nosprāgšot, bet ja izdzīvos- izaugšot krancis un kroplis.
Ne slims, ne kroplis- izauga superīgs skaistulis. Tikai vetārstu esam atraduši citu- NORMĀLU.

H haahh 18.01.2010

Purns nu vinai pabriesmiigs!!!

L Lenochkins 18.01.2010

Cienijamie Rezeknes iedzivotaji ! jus pasi saprotiet ko runajiet ?!!! es esmu pati bijusi klat loti daudzam jusu "izdaribam" sis, daudzuprat, labas dakteres darba laika. Jus suniti ar lauztu kaju, nevis ienesiet dakteres kabineta uz rokam, bet, liekot, sunitim mocities nenormalas sapes, lieciet sis sunim pasam kapt vel pa kapnem un iet dakteres kabineta; ja ar jusu miluli kas noticis, jus nogaidiet majas kadu nedelu, un tikai tad kada loti vela svetdienas vakara zvaniet dakterim, ka kaut kas tachu jadara, ka jaglabj jusu milulis..., jus nekopjiet savus sunjus, neesiet spejigi vinjiem pasi iztirit ausis vai zobus; kur nu vel runajot par obligatajam potem- par tam jus vispar neko dzirdejusi neesiet... Cik ilgi dakteris var paciest jusu stulbumu, katru reizi jums atgadinat/ pamacit/ paradit ka sis elementaras lietas daramas, un jums vel nav kauna par so dakteri ta izteikties...tie esiet jus, kuri esiet pasi sadu situaciju radijusi. Nav mums tik daudz labu dakteru Latvija majdzivniekiem, kada ir Jolanta. Jums pasiem ir jabut atbildigakiem par saviem sunjiem, kakjiem un citiem majdzivniekiem, vetarsts nav brinumdaris, ja jus pasi esiet, piedodiet par izteicienu, stulbi.

L Lita 18.01.2010

Lenochkin, vispār pati saprati, ko uzrakstiji? Jēgu???? Vetārsts PAR MAKSU tīra ausis, griež nagus, potē un skaidro, atgādina, pamāca šiem "stulbeņiem'', jo viņš no šī stulbeņu naudas dzīvo, tas ir viņa darbs. Negribi strādāt, vācies... Ej un turpini ar metāla stieņiem sist nost suņus, ja tas tev sagādā lielāku baudu.
Ļoti ceru, ka krimināllieta, kur iejaukta Jolanta tiks atjaunota un viņai būs jāatbild par 2005 gada asiņainajām suņu slepkavībām!!!

A Aleksandrs 18.01.2010

Si vetarste neatzist sunus un kakus, kuri nemaksa mazak par 500 un kuriem nav ciltsraksti.Pec sitas bendes apmeklejuma jusu dzivniecins bez radurakstiem var pilnigi negaiditi nomirt.
Vina mil lielities, ka vinas kuce maksaja 1500 un ka paroties to vadajusi uz Zviedriju.Ta vinas darga noplukusi kuce valajas visu dienu pienemamaja kabineta, lai visi var tadu ekskluzivu dargumu apskatit.
Pie sitas mergles vairs neiegriezos.Labak uz Ludzu pie cita vetarsta braucu.

R Rasa 19.01.2010

Zinu šo ārsti un zinu, ka viņai ir ļoti nievājoša attieksme pret suņiem, kuriem nav pareizā kluba ciltsraksti.
Pēc šis ārstes apmeklējuma daudzi ir tiešā vārda nozīmē raudājuši, jo viņu suņuks (pat ar radurakstiem) nosaukts par nožēlojamu kranci, kas noteikti nomirs tuvākā laikā.
Rēzekniešiem varu tikai ieteikt pameklēt citu veterinārārstu, kuram pret visiem suņiem, arī bez jebkādiem dokumentiem, būtu vienādi mīļa un sirsnīga attieksme.

F FeldmaneK. 19.01.2010

Parasti resni cilvēki ir labsirdīgi, bet šī ir izņēmums. Tikko izlasīju www.tv3.lv pēc raidījuma komentārus par viņu: ir liecinieki tam, ka viņai patīk zvērīgi sist suņus.

Z z.b. 19.01.2010

Pēc šī sižeta ko vakar rādīja televīzijā izrādās nav gulējuši vēl vairāki mani darba kolēgi. Mēs tikko pie rīta kafijas apspriedām šo ārprātu un necilvēcību. Cerēju, ka kāds nevienaldzīgais būs ievietojis sūdzību un rakstīs daudz zinošu par šo personu cilvēki. Mana kolēge, kurai aiz muguras ir 25 slimnīca nostrādatie gadi (tieši ar agresīvās psihozes slimiem cilvekiem) atzina, ka šai vetarstei ir identiskas neveselības pazīmes. Nav brīnums, ka viņa dusmu lēkme ir metusi klientam ar beigtu dzīvnieku. Šādi clveki bieži ir bīstami sabiedrībai, ar lielu pašapziņas līmeni, mantrausīgi. To, ka persona ir piedevām melīga un viltīga arī nevareju nepamanīt. Noņemu cepuri meitenei kura pazvanīja uz "BT", tagat tikai kopīgiem spēkiem jādara viss, lai slēgtu šo elli un noņemtu Jolantai Kuzņecovai licenzi. Parasti jau pēc šādiem sižetiem seko paskaidrojumi no raidījuma veidotājiem, par to kadi mēri ir pieņemti. Interesanti kā viņai ir izbeigta kriminallieta? Iespejams, ka tieši nepieskaitāmības dēļ??? To būtu interesanti uzzināt. Gan jau rezeknē ir kāds zinoš cilveks, kurš parunas pec noskatītā televīzijā. Ar kolēgi runājām, ka šaja valstī viss ir iespējams. Nemaz nebrīnītos, ka paziņotu, ka PVD ir pagarinajusi lcenzi dakterei... neieverojot to, ka dakterei krminallieta izbeigta sakara ar veseklības treucējumiem.
Jācer, ka uz "BT" redakciju ir daud zvanu un vēstuļu pr šo sižetu. Es lūdzu visiem, nekļūsim vienaldzīgi pret šo it kā nevalstiski svarīgo notikumu. Zvaniet, rakstiet, tikai tā mēs varbūt kopīgiem spekiem panāksim, ka šai vetarstei atjaunos izbeigto kriminallietu.

S sarmīte 19.01.2010

Viņa nav nepieskaitāma, viņa ir dranķe un nekauņa, es kāju tur nesperšu vairs nekad. Vedu savus dzīvniekus tur jau ilgāku laiku, man ieraugot šo daktei vienmēr ir neizskaidrojami riebīga sajūta. Viņa pati par sevi ir nepatīkams cilvēks, bet nau jau daudz kur vest. Tagat ir ziema un ja nau sava transporta, tad tālu neaiziesi ar suni padusē.

V Vija 19.01.2010

Kuzņecova Jolanta- licenzes nr. V-2265-11 22.05.2011, kuras derīguma termiņš beigsies 23.03.2006.

Jautājums LVB ĒTIKAS KOMISIJAI!
Vai tiešām šim cilvēkam tiks saglabāta licenze??????
Pēc laika ar Tv raidījuma BezTabu starpniecību noteikti painteresēšos par LVB reakciju. Jo tas jau ir neskaitāmas reizes pierādījies, ka šī Ētikas komisija ir formalitāte, lai glābtu tikai vetārsta ādu konfliktu gadījumā.

V Vija 19.01.2010

Redakcijas kļūda- licenzes derīguma termiņš beigsies 22.05.2011 (23.03.2006- izdošanas datums)

Mamma 19.01.2010

Esam no Rēzeknes rajona. Tieši 2 gadus atpakaļ vērsāmies pie šīs vetārstes pēc palīdzības jo mūsu kucēnam bija aizcietējums no sausās suņu barības. Trīs diennaktis Picco nevarēja izspiest savas dabigas vajadzibas, meģinājām dot eļļu, bet baidijamies parforset un tāpēc vērsāmies pēc palidzības kā mēs domājām pie speciālista. Pēc vetārstes veiktajām manipulācijām kucēns pēkšņi nomira. Pati Kuzņecova pidāvāja veikt līķa sekciju, jo viņa domājot ka kucēnam esot iedzimti defekti. Pēc dienas viņa mums paziņoja ka Picco esot slimas vai palielinātas aknas un agri vai vēlu tāpat būtu nomiris. Pēc tam konsultējāmies ar vairākiem veterinārārstiem kuri paskaidroja ka kucēnam bija tikai jāuztaisa klizma, bet līķa sekcija bija tikai veids kā slēpt savu neizdarību, jo tā visvieglāk vainu novelt uz iedzimtām kaitēm. Jau divus gadus mums ir cits suns ar kuru ja vajag braucam tikai uz Daugavpili pie īstiem sava amata pratējiem labiem veterinārārstiem kuri nekad neatsaka palīdzību.

R Rozītis 19.01.2010

Ja runājam par ārsta ētiku- vairākkārt dzirdēts kā Jolanta klientiem izsakās par daudzām Rīgas klīnikām (sevišķi naidīgi par Kavetu, MBH u.c.) Par ārstu neprofesionalitāti, par neadekvātām cenām, par nepareizu ārstēšanu... Vai ārsta ētika pieļauj šādu savu kolēģu apd...anu?

J jĀNĪNA 19.01.2010

29 decembri gaju pie arstes jolantas kuznecovas lai izlemtu suna likteni kas slimq ar sirds npietiekamibu
saruna ilga 3 min pajautajot arstei kavarbut suni vel var arstet uz mani saka birt netiru vardu straume
ka es esot idiote neskolots cicveks utt aizvainojuma del vareju tikai pateikt ka vina nevar stradat ne ar dzivniekiem ne cilvekiem un devos prom man pakal, dzirdod daudziem cilvekiem gazas netiru vardu straume tas nebija mana pirma tiksanas ar arsti maija palika akla kakens kakens auga ar diezgan saudabigu raksturu arste teica ka tadus kakus jadrese triecot pret sienu bet ja kakis resns un lai mazak estu jasit ar slapju dvieli pa galvu negribas nolaisties lidz arstes limenim bet to butu jadara ar sevi vinai pasai

ja jums ir fakti rakstiet uz Rigu Partikas un veterinarajam dienestam Skolas iela 3
bez rakstiskiem pieradijumiem neko nevar panakt Esiet aktivi tikai ta nes atrisinasim so problemu
TA MUSU PILSETAS UN MILULU DZIVNIEKU LABKLAJIBA UN CIETSIRDIBAI NAV VIETAS

R Rozītis 19.01.2010

Iesaku izlasīt par Kuzņecovas varoņdarbiem: http://www.tv3.lv/content/view/7545/85/

Cietušie var griezties: Rīga, Skolas iela 3 (telef.67288747)
Latvijas veterinārārstu biedrība
Ētikas komisija

R Rozītis 20.01.2010

Kuzņecovai jauna eitanāzijas metode- nosit ar metāla stieni. A cik maksā šitā, noteikti tak ka lētāk nekā nošpricēt?

L Ludis 20.01.2010

pati peec nobarota ruksa izskataas

I Irmo 20.01.2010

Heh, par Kuzņecovas rīcību sakarā ar mana kaķa ārstēšanu griezos uz Latvijas veterinārstu biedrības komisijā jau vasarā. Tagad man ir uz rokām komisijas sēdes lēmums no 09/09/2009 par J.Kuzņecovas veterinārārstes prakses sertifikāta atjaunošanu tikai pēc nokārtota eksāmena. Žēl gan, ka tas viņu neapstādināja