Rēzeknes vetārste Jolanta Kuzņecova - Ārste vai huligāns

Kad beidzot Vetārstu biedrības Ētikas komisija atņems licenzi šai dakterei. Ja cilvēku ārsts mestu ar pacienta līķi tuviniekiem, sēdētu cietumā kā likts un par ārstu atlikušo mūžu vairs nestrādātu. Bet šitā mierīgi apmētā klientu ar dzīvnieka līķīti un pēc tam vēl nekaunīgi melo, lai sevi attaisnotu.

K

Z zemite 05.02.2010

"Bez tabu" raidijumu noskatijos un izlasiju rakstu. Jutama noteikta sensācijas meklēšana un skatitāju/lasitāju viedokļa orientēšana. Pūlim pasvieda kaulu un pūlis to priecīgi grauž ! Jautājums : kuram tas ir izdevigi ?
Raidijums sakas ar jaunkundzes augstsirdības aprakstu, fakts kas noteikti arī atbilst patiesibai. Pec tam seko intervija (rūpigi sagatavota). Pec tam seko vetārstes "taisnošanās" ar uzsvaru ka tas tiek darits piespiedkartā. Un vēl pec tam filmas autors izvelk "vecas lietas" - bez pierādijumiem, draugi mīļie, bet effekts ir panākts. Ak cik slikta daktere, kura nosit sunus ar metāla stieni un vel, un vel, un vel... Un jūs tur visi bijāt klāt ???

Jebkurš vetarsts var kļudities. Bet var but arī tā, ka miruša dzīvnieka saimnieki grib lai kāds butu vainīgs - tā ir normāla psihologiska parādība. Bet vai daudzi no mums nāk pateikties, kad viss ir labi ?

Un runājot par naudu... Dr Kuznecova bija no paša sakuma godiga, vina atklati pateica cik izmaksas arstešana. Un eitanāzija ar incenerāciju arī maksā naudu. Dzivnieka uzturešana prasa zinamus lidzekļus. Par to butu pirmkārt jādomā tiem, kuri laiž pausaule kakenus bez gala tapēc ka viniem ir "žēl" sterilizet kakeni. Un vetārstam gan butu bez maksas tie visi jaārstē.

Cilveku ir loti viegli notraipīt, iedzīt kaktā un pie reizes panākt lai viņš izmisumā aizstāvoties vairs nevalda par sevi. Es vēlu jums lai ar jums pašiem tas nekad nenotiek.

L LCH 05.02.2010

""Zemīte: Un jūs tur visi bijāt klāt ???"
Jā, esmu bijusi klāt, kad Kuzņecova bļauj nebalsī, ka kucēns ir kroplis un izaugs krancis, ka noteikti ir smagi slims un drīzākā laikā nosprāgs, jo mēs esam pirkuši no ne tā kluba ( ne LKF).
Vai tā it normāla "psiholoģiska parādība''?
Novest kucēna saimniekus līdz pirmsinfarkta stāvoklim ABSOLŪTI BEZ IEMESLA, jo kucēns nesaslima, nenomira un beigās izauga izcils savas šķirnes pārstāvis.

Līdzvērtīgi būtu, ja Jolanta aizietu teiksim pie ginekologa un tas sāktu bļaut, ka tādas resnas govis nepieņem un, ka tādai vispār ar likumu jāaizliedz nodarboties ar seksu, jo nedod dievs vēl sadzims bērni, kur tādus lai liek, tā jau pilnas palīgskolas un vispār beigās izgrūstu pa durvīm. Jolanta, vai tas tev patiktu??? Nu tad padomā, kā jūtas tie cilvēki ar kuriem tu līdzvērtīgi esi izrīkojusies.

K konti 06.02.2010

"zemīte" ir pati kuznecova, jo uzsver savu-visi ir jasterilize un jamerda nost, ja nemaksa mazak par 500 Ls:(
vai redzejat, lai kakis mazgatos pats udeni, listu zem kraana?manam kakim nav ciltsraksti, bet gudraku neatrast.Man bail pat radit sai vetarstei vinu, lai tik ko neieslircina ne to.
Cilveki pasi izvelas, ko viniem vajag un nevienam nav tiesibu ko aizradit.

Z zemite 06.02.2010

"zemīte" ir pati kuznecova ??? - es ceru, ka tas ir joks...
Jūs jaucat divas dažādas lietas. Jūsu personīgu antipātuju pret Kuznecovu un raidījuma "Bez tabu" komentārus. Kas attiecas uz jūsu pieredzi - mēs visi varam būt apmierinati vai neapmierinati ar specialista darbu, vina uzskatiem un tt. Kas attiecas uz "Bez tabu", es varu tikai atkārtot, ka pašlaik pierādījumu pret vetārstu viniem nav. Ir jaunkundzes intervija un pa labi/pa kreisi sagrābstīti nostāsti. Bet apmētāšana ar akmeņiem jau notiek.

Apmeklētājas kundzei : kur lūdzu es teicu, ka "visi ir jasterilize un jamerda nost, ja nemaksa mazak par 500 Ls" ?
Es teicu, ka cilvēkiem butu jāuznemas atbildība par vinu mājdzivniekiem, ar vai bez ciltsrakstiem. Nekontolēta sunu un kaku pavairošana un pavairošanās noved pie dramatiskām situācijām, kurās klejojošie dzivnieki cieš no bada, slimībām un satiksmes negadījumiem. Bet vetārsts nespēj visus ārstet un pat iemidzināt pa brīvu... Un pirms savākt slimu dzīvnieku no ielas, ir jāapzinās vai spējat tam nodrošināt uzturu un med palīdzību.

Mamma 06.02.2010

Zemīte vai tas nozīmē ka redzot ievainotu mājdzīvnieku bez saimnieka uz ielas nekādā gadījumā nedrīkst aiztikt un sniegt pirmo palīdzību nepārskaitot sava maciņa saturu?

Z zemite 06.02.2010

Un kurš maksās ? Vetārsts ? Un kāpēc par tieši jūsu atrasto dzivnieku un ne par citu un daudziem citiem ? Arī ar dakteri var sarunāt, ka samaksās pa dalām, bet ne ierasties vienkārši un pazinot "Tādas nadas man nav, bet dariet jūsu darbu !"

es neesmu vetārsts, ja kas.

Mamma 06.02.2010

Ziniet Rīgā Beinarta klīnikā gan neatsaka palīdzību tikai tāpēc, ka esmu līdzjūtīga bet līdzi nav naudas!

B Broņa 07.02.2010

Kuzņecova- Zemīte, mēģini atmazgāt savu sacūkoto reputāciju? Par vēlu... Rēzeknieši masveidā meklē citu vetārstu palīdzību. Neesi manījusi ka tev apmeklētāju skaits strauji samazinās?

S savādigan 07.02.2010

Par to raidījumu-pilnīgi piekrītu Zemītei.Man ir žēl, ka neredzēju tiešraidi, jo noteikti noteikti darītu zināmu -
arī Jolanta neattteica palīdzību, kad griezos pie viņas ar tikko no ielas savāktu kaķīti, biju gatava maksāt, taču viņa neņēma naudu!!!

Laikam jau kā sauksi - tā atsauksies. Varbūt meitenei nevajadzēja tēlot varoni un no citiem nez ko pieprasīt... jo pati, redz, bija padomājusi, ka līķīti nebūs kur likt, tikai neiedomājās, ka ārstei kabinets ar nav iemidzināto dzīvnieciņu kapsēta...

Kas zin, tas kaķītis varbūt pats būtu atkopies (kā nekā 12 dzīvības) - nu nezinu, cik tur daudz žēlsirdības - aiznest iemidzināt, ja izrādās, ka ārstēšanai ar pliku žēlsirdību nepietiek.

N na 09.02.2010

...ārstēšanai ar pliku žēlsirdību nepietiek... protams, Kuzņecovai vajadzēja nieka 200 ls, lai palīdzētu nabaga kaķim. Visa tā Kuzņecovas aizstāvība ir ar baltiem diegiem šūta, tik un tā mēsli pa visiem caurumiem lien ārā.

L Leimane I. 11.02.2010

Eu kāds nezin vai šitā dakteriene vēl strādā? Gribu aiziet un paskatīties kāds tas killers izskatās dzīvē. Laikam jau stipra ja suni var nosist ar metāla rori.

A Anda 11.02.2010

Varu rekomendēt ļoti mīļu ārsti, nezinu, gan uzvārdu, viņa strādā veterinārajā punktā Rīgā, Maskavas 264, veikala Mego mājā. Viņai jau visi apkārtenes kaķīši nāk ciemos, tāda labestība.

L Linda 12.02.2010

kategoriski nepiekrītu visiem murganajiem apgalvojumiem par Jolantu Kuzņecovu. mūsu mājas mīluļus viņa ārstē jau vismaz pēdējos 10 gadus, nekad nav bijušas problēmas nedz ar komunikāciju, nedz ar attieksmi pret maniem dzīvniekiem.

L Leimane I. 22.02.2010

Es savukārt kategoriski piekrītu visiem, kas redzējuši Jolantas Kuzņecovas īsto seju- ļauna, rupja, neiecietīga, vienkārši prasta vulgāra vecene. Tādai strādāt tikai lopu kautuvē.

A andra 23.02.2010

Bet vai kādam ir kāda ziņa par to, vai lieta par mocītajiem un noslepkavotajiem suņiem ir virzījusies uz priekšu? Vai raidījums BT ir nodevis atkartotai izskatīšanai prokuratūrā? ja kādam ir informācija, tad uzrakstiet. Sabiedrība nedrīkst pievērt acis uz šādu ļaunumu, esmu pati saskārusies ar J.Kudrjavcevas amoralo rīcību gan materiāli, gan morāli.

Z zigis 23.02.2010

iedomājieties šitā nekauņa citos saitos vel atļaujas aplikt citus cilvēkus, būtu muti turējus, nekauņa

P Pise 23.02.2010

Es arī noteikti pasekošu līdz, kā PVD reaģēs uz Jolantas Kuzņecovas patvaļu. Visam ir savs mērs un šī sieviete ir pārkāpusi robežu. Par ārsta ētiku pat nerunāsim.
Man kā vetārstam ir LIELS KAUNS PAR ŠADU "KOLĒĢI".

L lucija 23.02.2010

Uzastnaja roza, ja toze smatrel peredacu. Gde smotrjat vlasti? Jejo turmu nada sazat, a ne zivotnix davat lecit.

R rēzeknieši 23.02.2010

Strādāju zooprecēs un nedaudz pazīstu viņu. Liekas, ka viņa ir siņka, vai narkomāne. Citreiz viņai izskats ir kā trakam sunim, ar savu lielo massu ienesās un tā vien liekas, kaut ko haotiski ķer... Ļoti, ļoti nepatīkama persona.
p.s. mēs arī būtu priecīgi, ja viņa sēdētu aiz restēm.

Mamma 23.02.2010

Es arī esmu cietusi no Jolantas Kuzņecovas . Kur var sūdzēties? Rupja, iedomīga, nepatiesa, neievēro ārsta ētiku.