restorānija centrā - atlaižība

Labvakar. biju ēs iegāju centrā resorānijā un tur man tā runājā ka ēs te nerunāju redziet latviski un ka lai runājū ēs latvisko valodā jo ēs ēsmu krieviete un runājū krievu valodā un tas oficiānts man prasā valodu latviski runāt ēs bet ēs tā vēl nezinu runāt kā latviski. ēs nesaprotu ka tas tāda nekaunība prēt manīm ka man jārunā latviski ja ēs slikti runājos latviski un tā vēl mācījos runāties. ēs prosta aizgājām projām citu restorānijiem. kas tā ira par nelietību ja ēs nevarū saņemt klientsiem pasūtījumus savā valodā
kur skatījās domē ka šitā cilvēki atlaižas strādāt darbos kur neatbild klientsiem kuri nerunā vēl tā latviski valodā.

T toĪsajam 23.10.2011

Padauziņa Sauliite vakar dabūja pa mici.Jūs, divi portāla lielākie mērkaķi, piesargieties! Notiek revolūcija šai lapā un visus sabiedrības atkritumus aizmēzīsim uz mēslaini! To tu Latvijas Īsākais no īsajiem liec aiz auss, noderēs!

N neitrālā 23.10.2011

Ja autore ir krieviete, nu tad raxtītu krieviski to sūdzību, nu mo6 bija pjana...i šeit ir nacisti, ko jums darīt nav ko, ka krievus dzīt? Palikuši politiķu barotāji, i vēl vijobivajutsa...

P Pimpjveidīgajiem 23.10.2011

Jums ir rokas par īsām. Vēl dirsīsieties, sarīkošu jums tādas orģijas, ka paši aizmuksiet pļūtīdami.

A Apgraizītajiem 23.10.2011

Labāk nokomentējiet par savas klases audzinātāju, tas jums labāk sanāks.Nu par to Hauku.

P Pīzduvācelēm 23.10.2011

Ei, pīzdas kalpaki, kur jūs pazudāt, jūs sagaida vēl neredzētas orģijas!

K Kurjūspazudāt? 23.10.2011

Ei, placentas atliekas, kur jūs izčibējāt?

L Līna 23.10.2011

Esmu viennozīmīgi par to, lai krievi mācās latviešu valodu, ja jau reiz te dzīvo. Oficiants varēja izturēties savadāk, ja pats nezin krievu valodu, taču viņam pilnīgi noteikti nav jāskien pakaļ krieviem, kuri te ir iemaldījušies un nez kāpēc tikai tagad sāk mācīties mūsu valodu. Nejau nesen būtu te sākuši dzīvot.

M moov 24.10.2011

Nez kāpēc tie krievi, kas dzīvo piemēram Vācijā, Amerikā vai UK kautkā nepieprasa, lai viņus oficiants šajās valstīs apkalpotu krievu valodā?Kāpēc tā?Laikam jau tāpēc, ka tie krievi zin gan angļu, gan vācu valodu...Ar ko tad Latvija būtu savādāka?

* ****** 24.10.2011

Latvijas krievi arī zina latviešu un angļu valodas.Nerunā tikai lai latviešus pakaitinātu, jo mēs esam kļuvuši baigi agresīvi.Nu un katra agresija rada jaunu agresiju.

ī Īsajam 24.10.2011

Čau Īsākais no visiem īsajiem! Mums patīk, ka tu dusmojies un plosies, ir par ko ierēkt! Tā turpināt, citādi nav nekādas jautrības! Vēl vari dažādības pēc parunāt par dažādu tautību locekļiem! Smieklīgi, kad tu bezspēcībā ārdies!

Jūs sevi dēvējat par tautu, manā skatījumā jūs esat tikai pauti un nekas vairāk.

ī Īsajam 24.10.2011

Tu vari droši turpināt, patīkami, ka tevi tas ievelk.Tev, kā noprotams pat pautu vairs nav, isžuvuši.

Zini, es tomēr stīvāku izvelku, nekā tu ieliec.Varu derēt ka tev vēl pat kūsis neaug, un to bēnu taisāmo kociņu tu vari augām dienām turēt aptītu ap pirkstu. Nav laika ar jums ņemties, iešu uzcept šašlikus, ēst sagribējās.

ī Īsajam 24.10.2011

Dienu pavādi netā sēdēdams un ēsdams? Ko un kur tu ieliec vai izvelc ir diskutējami.Vai visā valstī atrodas kaut viena dāmīte, kas tev atļauj bakstīties? Sievietes nemīl neveiksminiekus.

Mīl, draudziņ, mīl, par naudu atļaujas drāzt visos caurumos, pat 16 gadīgās.Netā sēžat jūs, es tikko ierados no darba!

ī Īsajam 24.10.2011

Un uzreiz kompī pārbaudīt vai tevi nav aizmirsuši? Par naudu protams ka mīl, tas šaubas nerada.Krīzes laikos šās ir nolēmušas paciest tevi? Nu ko, bada laikā pat velns mušas ēdot.Lai nopelnītu, pat tu noderi.

N neitrālā 24.10.2011

jūs man Trahtambergu piemināt, vismaz šeit var pasmieties, PALDIES.

A asja 24.10.2011

pēdējā laikā aizvien biežāk dzirdu latviešu valodu un latviešus... krievvalodīgie paliek mazākumā