restorānija centrā - atlaižība

Labvakar. biju ēs iegāju centrā resorānijā un tur man tā runājā ka ēs te nerunāju redziet latviski un ka lai runājū ēs latvisko valodā jo ēs ēsmu krieviete un runājū krievu valodā un tas oficiānts man prasā valodu latviski runāt ēs bet ēs tā vēl nezinu runāt kā latviski. ēs nesaprotu ka tas tāda nekaunība prēt manīm ka man jārunā latviski ja ēs slikti runājos latviski un tā vēl mācījos runāties. ēs prosta aizgājām projām citu restorānijiem. kas tā ira par nelietību ja ēs nevarū saņemt klientsiem pasūtījumus savā valodā
kur skatījās domē ka šitā cilvēki atlaižas strādāt darbos kur neatbild klientsiem kuri nerunā vēl tā latviski valodā.

N neitrālā 24.10.2011

sīkais pimpjadzīsla-zini ir tāda paruna-jeslje vas okružajut odnji duraki, zna4it ti centraljnij!

N neitrālā 24.10.2011

asja, vinji ciena sevi, ko un par ko var runāt ar latvieti? Tie kā tik dzīt krievus nekā neprot...

ī Īsajam 27.10.2011

Mēs vēl protam tādu mīzekli kā Īsais patrenkāt.

Tāds vēl nav dzimis, kurš to varētu izdarīt, tev lala es varu vien iedot atsūkāt, tikai vispirms ir jāizsit zobi, lai neiekod.Kas butu par baudu, kad tu ar smaganām šļupstedama sūkātu, ka siekalas vien jūkLabāk palasi, kā tu vakar izklaidēji publiku!

ī Īsajam 27.10.2011

Īsais, negribu tevi uztraukt, bet es neesmu Lala. Lala tev visu pateica un sen par tevi aizmirsa.Tu viņai neesi pretinieks!Mēs esam tie, kam nepatīk tava šķidrā pļūtīšana, tava netīrā mute un tavas netaktiskā un agresīvā attieksme pret portāla lietotājiem.Tavas jēlības ir stulbas un cilvēka necienīgas.Tādu, kas domā kā es šeit ir pa pilnam.Tāpēc savaldies, jo ja visi tev ies virsū, smagi dabūsi pa dirsu.

Jūsu vērtība manās acīs ir mazāka nekā izdirstai jāņogai, tāpēc ka mana nervu sistēma ir stabila, un tādi sīkpirži kā tu man ir pie dirsas. Ko jūs man varat izdarīt?Vienīgi paši dsavas bikses piedirst.Ja gribēšu, jūs atradīšu un nolasīšu kā zvirbuļus no zara, ticiet, man tādas iespējas ir, un jūs nekur nenoslēpsieties.

ī Īsajam 27.10.2011

Īsais! Pamēģini, mēs gaidām sen tevi! Nezinu kā ar nervu sistēmu, bet ar smadzenēm tu krietni nedraudzējies! Tavi mazvērtības kompleksi ir stiprāki par tevi.Un vecim godu tas nedara.

Skaties, ka no skolas iedams netieci iemests kādā smirdīgā vietā bez dzīvības pazīmēm, tad būs par vēlu filozofēt par to, ko nesaproti.

ī Īsajam 27.10.2011

Īsajam, ar manu nervu sistēmu arī viss kārtībā, pašapziņa arī ok., tāpēc nepūlies, mani tu nenokaitināsi.

Jūs visi esat par tizliem, lai es turpinātu tālāk sarakstīties, tādēļ ejiet visi nahuj!Nesaprotu, kāda sūdam var būt pašapziņa?

I Ix 28.10.2011

Aizveries, kropli! Pietiek vārstīt žaunas, smirdi pardaudz!

K kaspars 31.10.2011

Kaut kāds murgs.. Trūkst vārdu...

* ****** 31.10.2011

Katrs izklaidējas kā māk! No daudz brīva laika un interešu trūkuma, daži jūk prātā.

N neitrālā 31.10.2011

NU, ko lai dara, ..