Remob.lv - remonts

Nekam nederigs servis portativo datoru remonteja pus gadu (mainija videočipu) bet izradas neko viņi nemainija izdarija REBOLU (ta ir čipa sildišana) paņemuši 80Ls, portativais nogaja nepilnu nedeļu pec remonta. Tadi meistrari ka tur ir pilna Latvija man kaimiņš REBOLU pa 20Ls izdaris. Deļ tadiem citi servisi ari cieš, jo es vairak ne uz vienu servisu nenesišu iztirgot pa detaļam un nopirkt jaunu ir pratigaks variants.

W Www. 16.03.2012

Tieši tāpēc jālasa atsauksme.

W Www. 16.03.2012

Tieši tāpēc jālasa atsauksmes.

Remob.lv AFK 23.07.2012

Sveicināti. Ne visai saprotams, kāpēc jūs to datoru pārdevāt. Mums uz videočipa maiņu ir garantija. 6 mēneši. Domāta tieši tam, lai jums, klientiem, izavairītos no problēmām, kuri, diemžēl, sastopami ar dažām detaļām.

Remob.lv AFK 23.07.2012

P.S. Čipa sildīšana un reball ir diezgan atšķirīgas procedūras
Sildīšana - tieši videočipa sildīšana. 90% ar fēnu. Pēc tā dators strādā labākajā gadījumā nedēļu. To tiešām var izdarīt gandrīz ikviens, kurš prot adekvāti izskrūvēt datoru un lietot fēnu.
Reball - čipa atlodēšana ar infrasarkano lodēšanas staciju, celiņu atjaunošana un kontaktu maiņa. Šajā gadījumā viss atkarīgs tikai no videočipa darbspējas. Šajā gadījumā mēs absolūti droši dodam garantiju uz vienu mēnesi.