www.sudzibas.lv Red Roofs Old T own Neatbilst viesnīcai

Red Roofs Old T own - Neatbilst viesnīcai

Numuriņā nebija tualetes papīra, par ziepēm vai dušas želeju nemaz nerunāsim.Koplietošanas tualetē tas neparādījās 3 dienu garumā.Drausmīga netīrība.Pagultē mētājās no citiem viesiem palikušas mantas.Izlietne tecēja,dušā ūdens krājās,plūdu draudi.Brokastu porcija mainīja savu izmēru - vienu dienu continentālajās brokastīs ietilpa 4 siera šķ.,2 olas,olīves,2 šķ. bekona un 1 maizīte,bet nākamajā rītā vairs tikai 2 siera šķ.,1.5 ola,1 šķ. bekona un 0,5 šķ.maizes.Salātu lapas bija ar zemēm,bet olas puslobītas ar čaumalām (arī uz siera) tas viss maksāja ap 5 latiem.Uzskatu,ka tiku maldināta,jo vieta neatbilst nosaukumam "viesnīca",bet padārgam hostelim. Intrnetā aplūkojamas tik labas un skaistas fotogrāfijas, bet tie ir maldi.Realitātē sajūta, ka esi nokļuvis kaut kādā bordelī.Neiesaku tur apmesties.

D