www.sudzibas.lv Recro SIA Pavirša attieksme pret savu darbu, un klienta mantu!

Recro SIA - Pavirša attieksme pret savu darbu, un klienta mantu!

Sveiki!
Šis automātisko ātrumkārbu servis, ir zemas kvalitātes! Neprot veikt diagnostiku, noskrūvētās detaļas neatliek vispār atpakaļ, vai daļēji pieķer, darbs ir uz ķep-ļep!
Ieteicu es to vietu vēl diviem paziņām, pašam par to tagad kauns, un man veiktais darbs arī ir bez rezūltāta.Vienam paziņam pat pazuda no bagāžas nodalījuma ugunsdzēšamais aparāts ar aptieciņu! Kauns tādiem čaļiem, bet nu viņi jau ir Latvieši, tas izsaka visu!

Ar Cieņu,
Bijušie klienti!

lai veicas tāda veida biznesā, un tādā stilā strādājo!

P

Komentāri (27)

R RecroFans 15.09.2010

tu pēteri, ja esi nedaudz tavo, tad neizradi to visiem cilvēkiem.Recro ir ļoti laba kompanija.ja tu neko nesaproti, tad paklusē labāk.

J jānis 18.11.2010

Nevajag runāt muļķības, un aprunāt .Man gan viss bija perfekti, bet pirms tam gan biju servisos no kurienes ir jāatgriežas pie iesāktā .Viņiem ir stendi bez kuriem vispār āutomātiskās ātrumkārbas nevar sataisīt .Bez tam viņi vēl dod garantiju vienu gadu, kas garantē vēlvienu mūžu ātrumkārbai, bet tie jefiņi kas dod garantiju tikai sešus mēnešus labi zina ka vairāk arī šī ātrumkārba nenoies.lūk tā ir īsta šmaukšana, un visas pārējās firmas, kas nodarbojas ar ātrumkārbu remontu un dod šo pusgadu ir pamatīgi šmaucēji .Protams kas es nerunāju par tām firmām kas neskatoties uz visu tomēr garantē gadu.

R rainy 06.01.2011

var būt, ka kādam recro fanam ir bijis perfekti, bet cik daudziem ne. mēs pie viņiem klienti BIJĀM.
uzskata mūs par bankomātiem vai. pirmo reiz nepieskrūvēja pannu kā vajag, kas drīz vien braucot atkrita un bojāta tika, 2. reiz atbraucām vispār bez pannas.
darbinieku līmenis nu nekāds, "labdien" pat neprot pateikt.
un šis superkantoris GARANTIJU NEDEVA!!!
spidometrā km rādītājs bija pieaudzis krietni par daudz! kas to zin varbūt ar degvielu bija pasūkuši
neuzskata par vajadzību izstāstīt, kas bijusi par vainu. mums ar viņiem neveicās. ja arī būtu vēl vajadzība pie šiem neatgrieztos. un zinu tādus, kas pēc viņiem meklēja citus servisus.

K Kārlis X5 12.03.2011

Man patika! Es tur tikko remontējos, jo draugs ieteica. Paši ar savu evakuātoru savāca autiņu no Rīgas. Otrā dienā jau bija gatavs un garantiju iedeva 2 gadi. Cena arī sakarīga, tikai bez PVN nevarēja sarunāt, ķipa esot tāds vārdiņš kā "patriotisms". Tur pat nav autoserviss, tā ir vesela kārbu rūpnīca, viss tīrs, stafs smaidīgs. Tādu līmeni pie mums vēl nebiju redzējis. Super!

D Domino 18.03.2011

Labdien!

Vēlos izteikt īpašu pateicību SIA RECRO komandai un, jo īpaši šoferim Aivim un SIA RECRO valdes priekšsēdētājam Raimondam par ātru un kvalitatīvu Chrysler automātiskās kārbas remontu. Vēl līdz šim nepieredzēts serviss, kvalitāte un profesionalitāte.

Ar kārbu biju nocīnījies jau vairākus mēnešus - tā bija pabijusi 3 servisos, Rīgā. Visos solīja kārbu salabot. Servisā, Vagonu ielā mašīnu remontēja 3 reizes un nesaremontēja (katru reizi bezjēdzīgi mainot solenoīda bloku un katru reizi solot, ka viss būs kārtībā), servisā, Ģertrūdes ielā, mašīna nostāvēja 2, 5 nedēļas - par remontu gribēja 450 LVL - mašīnu tā arī nesaremontēja un naudu nesamaksāju, savukārt, oficiālajā servisā Krasta ielā, veicot diagnostiku, no auto pieņēmēja izskanēja ultimāts, ka auto neatdošot, kamēr kārba nebūs salabota (par remontu prasīja 800 LVL). Tad nu ķēros pie SIA RECRO, par ko sākotnēji likās, ka tas ir ļoti dārgs, jo pozicionē sevi kā ļoti augstas klases servisu, kā arī papildus bažas radīja doma, kā auto ar beigtu kārbu aiztransportēt uz Cēsīm un, kā aizbraukt tai pakaļ.
Sazvanījos ar sevisu (bija gods runāt ar Raimondu), izrunājām detaļas un pēc 2 dienām (trešdienā), auto pie mājas, Rīgā, tika uzlikts uz treilera, savukārt, jau nākamās dienas rītā (ceturtdienā), saņēmu zvanu no Cēsīm, ka mašīna ir saremontēta. Ceturtdienas vakarā, plkst. 19:00 saņēmu auto pie savas darba vietas, Rīgā.
Atzīšu, ka tie nebija 800 LVL un tie nebija arī 450 LVL par kārbas remontu. Samaksāju tikai par to, kas tika izdarīts, proti, automātiskās kārbas remonts Cēsīs izmaksāja 150 (ieskaitot PVN). Tas ir tas, ko es visvairāk novērtēju - godīgi tika pateikts, kas būs jādara un, par ko būs jāmaksā un par to arī samaksāju. Atšķirībā no citiem servisiem, tas nebija viens "mistiks" cipars, kas jāmaksā jebkurā gadījumā, neskatoties uz to, cik nopietns ir remonts.

Tā kā saskāros ar vairāku automātisko kārbu servisiem, varu apgalvot, ka SIA RECRO ir galvas tiesu augstāki. Papildus uzticību šim servisam rada fakts, ka tajā, visticamāk, vienā no retajiem servisiem Latvijā, ir ieviests ISO 9001:2008 (tie, kuriem tas kaut ko izsaka, sapratīs).

Vēlreiz liels PALDIES!

P.S. Cerams, ka man tagad kādu laiku vairs nebūs jāatgriežas pie jums :)

D Domino 18.03.2011

Ļoti atvainojos. Savā iepriekšējā komentārā laikam netika pareizais īkšķis ielikts. Šis ir īstais - tas, kas rāda, ka viss ir OK :)

A Arno 28.07.2011

Man jau liekas, ka kāds tīšām rakstīja šo atsauksmi..

jo pārāk daudz negatīvu faktu + parasti iesaka paziņām kādu kantori PĒC darba rezultāta, un ja tas rezultāts bija negatīvs - kādēļ tak ir jāiesaka.. Blefs:)

Māsa izremontēja volviķi vienas dienas laikā, kā arī laipni aprunājoties ar darbiniekiem - dabūja nelielu atlaidi!

D druvis 07.09.2011

Piekrītu kritikai! Pēc manas saistības ar šo servisu varu teikt ka tas strādā uz klientu apcakarēšanu. Serviss veica ātrumkārbas remontu, bet saņemot auto konstatēju ka veikta arī akumulatora maiņa uz vecāku un vājāku. Pēc divu dienu brauciena visas tās pašas vainas. Protams nekas netika veikts saistībā ar ātrumkārbas remontu. Tikai samaksa apm.700.LVS. Serviss galīgi "dirsā".

R recro 10.02.2012

ja naudas daudz un vēlaties piedzīvojumus, tad labojiet RECRO

R recro 10.02.2012

atieksme šausmīga.Viņiem liekas ka viņi ir dievi .Uz konkrētiem jautājumiem neatbild, jo laikam nav ko atbildēt.Kārba negāja, un bija ar tām pašām vainām.teica ka vaina esot mašīnā .abs un vēl kaut kur.Tad jau kārba nebija jālabo, bet naudu noplēsa pamatīgu.Salaboja kārbu RAP Rīgā .paldies profesionāļiem.Ar šo rupjo atieksmi no RECRO priekšniecības puses viņi zaudēs gan klientus gan savus vienīgos darbiniekus.

žēl ka tā .

A Atvars 14.02.2012

Rīgā laboju savu dzipa dzinēju, bet tākā izdomāju, ka vajag salabot arī kārbu- piezvanīju RECRO. Kārbai nestrādāja 3 ātrums. RECRO kurjers atbrauca, paņēma noņemto kārbu un aizveda. Pēc nedēļas salobotā bija atvesta atpakāļ. Viss bija bez šaizem. Pagāja laiciņš un Exlorer notirgoju. Paldies RECRO.

R recro 15.02.2012

pareizi izdarījāt ka pārdevāt mašīnu, jo tagad problēmas būs jārisina citam.

R recro 15.02.2012

P.S.
labojāt dzinēju .Izdomājāt ka jālabo kārba, un visbeidzot tomēr izdomājāt ka jānomaina mašīna.Tiem kam naudas daudz tie dara kā grib, bet kam tā nauda nav tie šūpo kājas uz tiltu margām .Kāpēc neizdomāji nomainīt virsbūvi ?

A Atvars 15.02.2012

Auto pārdevu, jo degvielas patēriņš neatbilda maniem ienākumiem :P
RECRO srviss ir OK. Korekta attieksme un pieņemama cena par remontu.

H Harijs Rudzitis 01.07.2016

sodien mans x5 pabija Recro ....super vienkarsi cilveki super čalis varda Kristaps visu pastasta paskaidro ritg laba vieta , cenas super Busu taja puse jaieved džekiem kads viskijs gards

R recro 17.02.2012

Vajadzēja tomēr nomainīt virsbūvi.Tad gan vis atbilstu ienākumiem, bet mana pieredze ir ka RECRO tāda vien šaraškina kantora vien ir.Cik cilvēku tik viedokļu.Vienam labs citam slikts.Ne jau pirmon reizi par viņiem runā sliktu.Esmu lasījis arī labas atsuksmes.Tāpēc arī pie viņiem griezos, bet izrādījās ka tā nav.Smuka būda, bet sapuvusi no iekšpuses.Visiem labs nebūsi.kādam ir labi, bet kādam ir slikti.mana pārliecība ir, ka viņi tur strādā uz dullo.Sanāk, sanāk.Nesanāk, nesanāk.
Galvenais ka attieksme pret klientu ir zem katras kritikas.dēļ viņiem es izdevu daudz vairāk nekā būtu griezies pēc palīdzības citur.

A Atvars 19.02.2012

Izskatās, ka krietni velc uz grāvi, vai meklē kašķi. Man diviem a/m "RECRO" remontēja kārbu un viss ir OK. Pirms neilga laika "RECRO" remontēja kārbu, kuru neviens Rīgas serviss negribēja remontēt. GETRAG manuālo BMW ātrumkārbu neviens serviss neņēmās remontēt. Visi kā viens teica- meklē lietotu. Tikai "RECRO" uzņēmās labot šo kārbu un goodm padarīja šo darbu.

R recro 21.02.2012

Hā, hā, hā.Ar šīm bildītēm pārliecību neiedvesīsiet.Pilns internets ar kārbām, motoriem, riepām un t.t.Man ir tieši pretējs gadījums, ka RECRO izgāzās kā veca sēta.Manu kārbu sataisīja Rīgā RAP, ko nevarējA RECRO.Rīgā par RECRO visi smejās.Es jau saku ka būda liela, bet čiks vien iekšā.

A Atvars 21.02.2012

RAP ari ir labs serviss. Pirms 10 gadiem, kad man bija BMW viņa salaboja kārbu, kuru gribēju izmest. Kas tad tev bija par tādu unikālu auto, kuru RECRO nevarēja salabot ?

R recro 24.02.2012

Micuks .Esot japāņu kārba, kas it kā neremontējas, bet tomēr galu rezultātā izrādās, ka var saremontēt.Sakāros ar to, ka mani pataisīja par vainīgu, un nauda aizgāja pa reni.Vispār šī saruna nav auglīga, jo katrs no mums paliks pie savas versijas.jūs esat ar visu apmierināts, bet es ne .Arī autoservisi, kas ar viņiem sastrādājas neko labu nesaka.Toreiz kad kārba lūza servisi neieteica Cēsis, bet gan citus kantorus, kas gan salabašot lētāk un ātrāk.
Tākā cik cilvēku tik versiju.man ir apnicis šeit diskutēt par lietām, kas jaun ir aiz muguras, un aizmirstas, bet recro iesaku mainīt atieksmi pret klientiem, un neuzskatīt klientus par muļķiem.Atcerēties, ka naudu izspiest par neko nav liela māksla.
Visu gaišu.

G Giniits 31.03.2014

Giniits.
Shodien savaacu savu Bembiiti no Recro, peec Wess Select ieteikumu veicu kaarbas remontu, Nevaru iedomaaties cittu vietu kam buutu uzticeejis savu auto remontam!!
Attieksme super, Cenas Bomba-Lēti, Individuaala pieeja konkreetai probleemai, Raimonds-Boss super atsauciigs cilveeks, nezinu, palasot citu cilveeku komentus, liekas vai-nu Fake vai kkaads spams, tas murgs par nospertu aptiecinju un ugunsdzeeshamo vispaar nav coment!!!
Es persooniigi iesaku, ljotti apmierinaats..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes