Recro SIA - komentārs

Tāda sajūta ka klientus uzskata par muļķiem, mutiski vienojoties viena cena, atdodot auto uzskrūvēti % 20,
pazuda degviela no bākas bet pats galvenais nekvalitatīvs remonts. Ja cieniet sevi un negribat lai Jūs smalki apčakarē aizmirstiet šo servisu

R

G gincha 06.01.2012

Es savukārt varētu teikt, ka remonts šajā servisā bija viens no patīkamākajiem servisa apmeklējumiem līdz šim

To šādi vērtēju jo:
1) Patīkam komunikācija
2) Termiņu ievērošana
3) Pieejamas cenas
4) Vienīgais serviss ko bija iespējams sazvanīt pēc JG atzīmēšanas

Kas attiecas uz sūdzību.
* Cenu nav iespējams 100% prognozēt pirms to veikšanas, darba gaitā var rasties papildus izmaksas- blīves, utt. Labāk nedaudz papildus izmaksas, nevis neizdarīts darbs.
* Tā kā ātrumkārba pēc remonta ir jāpārbauda, tad nav brīnums, ka servisa apmeklējuma laikā veicot testa braucienu tiks patērēta degviela
* Arguments nekvalitatīvs remonts, nav arguments, bet apgalvojums no personas, kas šād remontu pats nespēj veikt, attiecīgi nav kompetents novērtēt kvalitāti.