www.sudzibas.lv Recro SIA Pavirša attieksme pret savu darbu, un klienta mantu!

Recro SIA - Pavirša attieksme pret savu darbu, un klienta mantu!

Sveiki!
Šis automātisko ātrumkārbu servis, ir zemas kvalitātes! Neprot veikt diagnostiku, noskrūvētās detaļas neatliek vispār atpakaļ, vai daļēji pieķer, darbs ir uz ķep-ļep!
Ieteicu es to vietu vēl diviem paziņām, pašam par to tagad kauns, un man veiktais darbs arī ir bez rezūltāta.Vienam paziņam pat pazuda no bagāžas nodalījuma ugunsdzēšamais aparāts ar aptieciņu! Kauns tādiem čaļiem, bet nu viņi jau ir Latvieši, tas izsaka visu!

Ar Cieņu,
Bijušie klienti!

lai veicas tāda veida biznesā, un tādā stilā strādājo!

P

E Edgar 24.05.2018

Izskatās ,ka pozitīvas atsauksmes ir praktiski tikai tiem kas tikko ir remontējušies. Bet kā jums patīk kārbas remonts par vienarpus tūkstoti un kārba nobrūk pēc 2000km ? Pie tam remontēts tika transformātors un hidrobloks.
Jauns transformātors iet ap 150000km nu labi lai remontētais iet pusi. Bet ne 2000km. Pie tam sākās arī problēmas ar hidrobloku. Tas nozīmē ,ka viss tika remontēts ar aprēķinu ,lai iztur garantijas laiku un pēc tam mūs tas vairs nekrata.
Latvijā auto vidēji nobrauc ap 17000km gadā. Garantiju viņi dod uz 6 mēnešiem. Tas nozīmē ,ka ja es brauktu tik daudz ,kā vidējais autovadītājs es būtu nobraucis uz šo brīdi 1,5 mēnesi ,bet diemžēl jau pagāja 5.
Nu bet izskatās ,ka šoreiz ir apskaitījušies. Un būs jāremontē ,bet diemžēl no garantijas termiņa vien mēnesis palicis. Tas nozīmē ,ka visdrīzāk būs tāds pats paviršs remonts un kārba pēc pāris mēnešiem nojuks un garantijas nebūs.
Es nezinu kādas detaļas tur tiek liktas iekšā ,jo tāmi jau jums neviens uz rokas nedos. Un pat ja to var dābūt ,tad nevar zināt vai detaļas ir jaunas vai arī lietotas. Man vispār likas ,ka kārba tika nevis remontēta ,bet nomainīta uz kādu "atjaunotu" no noliktavas. Pārāk ātri tas remonts notika.

P.S. Ja gadījumā pēc gada man kārba vēljoprojām labi darbosies pēc garantijas remonta ,tad pievienošu kaut-ko pozitīvu, bet pagaidām kā ir tā ir.

T True story 29.01.2019

Cik es sapratu no meistara, kas remontēja manu kārbu, tur baigi sarežģītie remonti nav, vismaz modeļiem, kas nav tikko izdzīti no salona...būtībā, ja viss ir pa rokai, remonts ar kārbas noņemšanu, remontu un uzlikšanu atpakaļ, un mazu testu, ja pacēlāji brīvi un nav rindas...maksimums 2.dienas.

F Foox 24.10.2018

Nevienam neieteiktu recro. Ļoti neprofesionāli um nepareizi tika noteikta diagnoze, kārbai. Nenoņemot kārbu pateica, ka remonts maksās 1600 eur. Ķipa diagnostiku uztaisījuši. Esot tur, kut kāda plaisa. Tecu, ka nē. Vedu uz ķekavu! Sie saka, ka problēma nav liela, ka atpakaļgaitai nolūzis, tur kaut kas. 700 eur un mašīna atkal ripos. Starbība900 eur. Gribas pajautāt recro krutajam spečukam? ! Tu ņiahujel? Reāls appisēju kantoris. Un recro vēl saka, ka parasti cilvēki sakožot zobus un remontējot. Skumji un tajā pašā laikā gribētos purnā iedot par šada tipa diagnostiku, kas saucās? ! Īsti nezinam, kas vainas! Tapēc pateiksim 1600 eur. Gan jau, lohs piekritīs! Tad arī jauksim vaļā un skatīsimies! Jo dārgāk jau par nosaukto summu nebūs.

T True story 29.01.2019

Īsumā par pieredzi ar Recro - vērsos saistībā ar kārbas defektu (Juglas kantorī pie Jāņa Medņa), defektu nenosauca, bet sākotnējās izmaksas norādīja, ka 600 EUR (un nekādu garantiju nedodot), taču ar piebildi, ka būtu jārēķinās, ka remonta laikā tās var sasniegt 1500EUR (jau ar garantiju, bet arī ar specifiskiem garantijas noteikumiem).
Saprotams, ka šāda nenoteiktība nav pieņemama, un informēju, ka Recro piedāvājums vēl jāapsver, un painteresēšos vēl citviet. Saistībā ar minēto, mazliet izbrīnīja piestādītais rēķins par diagnostiku 20EUR, lai gan tā arī konkrētu vainu nenosauca, aizbildinoties,ka lai to noteiktu, esot kārba jāizjauc - apmaksai par diagnostiku piekritu, jo izārdot kārbu pie viņiem, nozīmētu arī to labot pie viņiem saskaņā ar piestādīto rēķinu vai braukt prom uz citu vietu, bet jau maksāt par kārbas noņemšanu, apskati un uzlikšanu. Paļaujoties un cilvēku godaprātu un pieņemot, ka tomēr kaut kādas darbības ar auto bija veiktas, jo atradās tur aptuveni diennakti, sakostiem zobiem, bet samaksāju.
Kārbas remontu veicu citā servisā, esmu nobraucis nepilnu gadu un mazliet pāri par 40 000 km, par remontu ar visām eļļas maiņām samaksāju 240EUR, kārba joprojām darbojas nevainojami.
Manuprāt, par Recro jebkādi citi komentāri no manas puses ir lieki.

K KotPro 16.10.2023

Sveiks!
Kurā servisā veici remontu, adresi varētu lūdzu?

Paldies!

K kaspars8 06.10.2020

Nu mans , sūdzību.lv ieliktā , negatīvā pieredze tika izdzēsta , no RECRO uzrakstīja lai atsūtot visu info , un ar to arī beidzās viss . Varbūt vecākiem auto viņi ir Ok , man tika mainīta kārbā eļļa , Bmw 2015 gada , viss strādāja perfekti , gribējās kā labāk nomainīt lai pēc tam nav problēmas . Viņi lej alternatīvu eļļu ,nev oģinālo , filtrs arī nebija nomainīts , kārba uzreiz pēc nomaiņas sāka raustīties , braucu vēl 2 reizes , skatījās līmeņus utt , beigas atbilde nu tad jamaina kārba , viņi esot visu izdarījusi korekti .

Y Yealink Duck 28.04.2021

Pēc auto diagnostikas sīkumos neko nepaskaidro. Kā arī neko neatrod, kur vaina. Sajūta, ka tiklīdz uzdod precizējošus jautājumus nespēj argumentēt, tā itkā pirmo reizi taisītu remontus kārbām. Respektīvi mēģina pēc iespējas vairk naudas iekāst no klienta. Nerekomendēju, attieksme pavirša.