www.sudzibas.lv Reaton Ltd Darba piedāvājums

Reaton Ltd - Darba piedāvājums

Kārtējais uzņēmums, kas meklē darbiniekus, bet neaicina uz pārrunām, kaut arī pieredze un izglītība ir pilnībā atbilstoša sludinājumā prasītājām. Tas šķiet dīvaini, ka visu laiku vajadzīgi darbinieki, bet tajā pašā laikā neļauj ar sevi iepazīstināt. Sāk rasties aizdomas, ka uzņēmums publicē neesošus darba piedāvājumu sludinājumus. Nebrīnītos ari par to, ka Latvijas darba piedāvājumu portāli, liek viltus vakances, lai palielītos, ka redz viņiem ir darba piedāvājumi.... Absurds kaut kāds.

J

L Latio Fox 13.02.2012

Visticamaak, ka esi paaraak labs/laba potenciaalais darba neemeejs!
jo, manupraat sobriid darba deveejs meklee mazkvalificeetus-mulkiisus, kurus peec 3 meenesu paarbaudes laika atstaadinaas no pienaakumiem!Taa tacu ir izdeviigaak!
Nju, nevajaga darba deveejam taadu darbinieku, kurs zina savas tiesiibas...u.t.t:)

Psihs 13.02.2012

Droši vien Tava kvalifikācija ir par augstu, kā arī tautība nepareizā.Nebēdā neko, gan jau citus potenciālos darba devējus ar sevi iepazīstināsi!

X XXX 26.01.2016

dlja rabotoiskatelej-Reaton odna iz firm kotoraja baziruetsa na obmane,priem rabochih na ispitatelnij srok-3 mesaca,,zatem zamena bez preduprezdenja!

P petrixs 13.06.2016

Tā daudzas firmas dara. Dardedzes tipogrāfija arī. Man šķiet, ka tas saistīts ar kādām eiropas naudām. Presē parādās slavinoš raksts utt, un sludinājumi tiek bombardēti ar darba piedāvājumiem.

T [email protected] 10.02.2020

A kur ATTIECĪGAS IESTĀDES KURĀM TĀDAS FIRMAS VAJADZĒTU ŅEMT PIE DZIESMAS ? Varbūt mums LV tādas instances nemaz NAV!