www.sudzibas.lv Ratu birojs Ratu birojs - NEKAUNĪBA

SIA PUZZLE - ratubirojs.lv - Ratu birojs - NEKAUNĪBA

Šīs firmas ratus lietojam 7 menešus, 6 no tiem cīnos ar ratu maiņu.Piecas reizes remontēti, bez nekāda rezultāta, attieksme rupja.Piekam tika veikta eksperta konsultācija, kura tika konstatēts ražošanas brāķis, kurš gan esot labojams.Salaboja tā, ka kļuva vēl sliktāk.Nesot prasījuma pieteikumu, lai vestu pati uz ekspertīzi, man attcirta, ka esmu šo to safantazējusi un ka viņiem esot jāredz rati-tobiš jāatstāj uz trijam dienam!Tas jau muļķim ir skaidrs, kāda tad sekotu atbilde-viss kārtībā.Pati 12 gadus strādāju tirdzniecībā, un esmu redzējusi kā rodas viņu ekspertu atzinumi.Salabos un pateiks ka nekas tur nebija.Ratu cenas augstā līmenī, kvalitāte, attieksme un serviss viszemākajā.

K

K Karīna 14.11.2011

Nepatīkamus mirkļus ir sagādājis šis kantoris...

G Gatis 14.11.2011

Vācijā uz pusi lētāk sanāk.

N netkarīgābalss 14.11.2011

Mazāk veiksmīgiem censoņiem jau nav grūti noorganizēt noriešanas kampaņu. Nožēlojami, bet nekas jauns. Jābūt optimistam, lai tādai sērgai, kā interneta sārņi, - stāvētu pāri.

N Nikolaj 21.11.2011

Vidno tak ho4etsa pomenjat koljasku--5 raz lomalas--ili 5 raz lomali???
V 90% slu4aev vi sami vse vilamivaite-tipa est garantija --zna4it mozno vse dolbat, virivat.

N Nikolaj 21.11.2011

A esli pered pokupkoi tovara vse magazini proverjt na etom saitike-to predetsa hodit golodnim i s goloi zopoi

E Es 22.11.2011

Šeit tiešām ir visi iespējamie uzņēmumi, vai tiešām neviens nepārbauda šīs sūdzības?