www.sudzibas.lv Ratu birojs nekvalitativas preces

Ratu Birojs - nekvalitativas preces

Labdien! Vēlējos informēt par veikalu Ratu birojs, kas atrodas preti dzemdību namam, kur tirgo bērnu ratus. Esiet uzmanīgi pērkot firmas Bebecar ratus, ratu dizainiski glīti, ērti un diezgan dārgi, lai būtu ideāla kvalitāte, nopirkām ratus decembra mēnesī, pēc paris mēnešiem saplīsa lietus plēve, kaut gan lietota tika ļoti reti, aizjesu uz veikalu, pīrdevēja negribīgi samainīja pret citu. Pēc pāris dienām saplīsa priekšējo grozāmo riteņu trosīte, kas arī netiek izmantota, jo ir ļoti neparocīga. Tagad ir pagājuši 8 mēneši kopš lietojam ratus, no rokturiem sāk lupt nost ta saucamā āda, kas īstenībā ir lēts dermantīns. Ratus pirkām ae domu atstāt vēl citiem bērniem, bet ar tik briesmīgu kvalitāti tas nav iespējams. Lūdzu esiet uzmanīgi iegādājoties šīs firmas ratus, jo cena ir milzīga, bet kvalitāte briesmīga.. Diemžēl.. SIA PUZZLE, RATU BIROJS, atrodas Miera ielā.