Rallijs Jēkabpils - Madona 2011 - Rallija mēģinājumi

Vakar pēcpusdienā (ap 7-8) kā katru piektdienu devāmies pie radiem uz laukiem. Mums līdz mājai bija apmēram 1 km, tas Kalna augšā ieraudzījām automašīnu rindu. Tur priekšā bija norobežots ceļš. Pie mums atnāca uz mašīnu, un paskaidroja, ka notiek rallija mēģinājums, un tālāk tikt nevar. Jāgaida līdz 22.00, tad beigšoties. Teica, arī, ka viss ir saskaņots un avīzēs tas viss esot rakstīts.. Kad kārtējā mašīna aizbrauca, mūs palaida, lai fiksi ejam pa ceļu, un kad mašīna brauc noejam no ceļa malā. Aizgājām līdz nākamajam pagriezienam (~20 m) un tālumā varēja dzirdēt kā brauc nākamā mašīna. Nu neko, aizgājām nostājāmies krustojumā, kur bija norobežots izbraucamais ceļš un stāvēja mašīna un trases uzraugi. Kad mašīna aizbrauca, mums prasīja kur ejam, tad sāka lamāt, ka pa ceļu iet nevar. Ko tagad darīt? ''Ejiet pa krūmiem!'' Laba atbilde... Pārgājām pāri ceļam un gājām pa lauku, lai nav jābrien pa krūmiem. Gājām uz māju pusi, bet priekšā viss ar nātrēm aizaudzis, augstāk par celi. Izbridām, bet kādas palika kājas! Šausmas! Pēc tam veiksmīgi tikām līdz mājām. Vēlāk pārbaudījām, bet laikrakstos un internetā nekā nebija minēts par to, ka šodien vispār kaut kas notiek, ka būs rallija mēģinājumi. Nekādu brīdinājumu, ka būs bloķēts ceļš un kur būs bloķēts ceļš. Un par parasto cilvēku pārvietošanos mēģinājumu laikā vispār nav padomāts.

I

T ToIldze 04.06.2011

Toties ir padomāts par bagātnieku izpriecām. Drīz visiem aborigēniem vajadzēs pamest laukus, jo drīz ieradīsies jaunie iemītnieki no Turcijas un tieši Madonas apkaimē šiem būvēšot apmešanās vietu. Lieta ir sekojoša:visa Vidzeme jau praktiski ir nopirkta un zeme sen pieder ārzemniekiem, un šos turkus izmantos kā darbaspēku.

C como 05.06.2011

Nu i liela muiža, būtu gājuši atpakaļ un miers!:D

C como 05.06.2011

Tā nu tas ir. Jebkurā jomā un jebkurā situācijā. Var notikt vienalga kāds pasākums, var tikt realizēta vienalga kāda ideja, bet VIENMĒR(!!!) atradīsies kāds nūģis, kam būs iebildumi un kkas nepatiks!

T ToComo 05.06.2011

No laukiem tāpat valstij nav nekāda labuma, lai cik miljardu tur negrūztu iekšā, tāpat jāpērk ārzemju pārtika, jo mēs sevi apgādāt ar pārtiku nevaram. Labāk piedāvāt laukos palikušajiem penšiem rūmesvietu pilsētu nabagmājās, un turpināt pelnīt naudu, ierīkojot pamestajos laukos radioaktīvo in ķīmisko arkritumu izgāztuves, jo zemestrīces pie mums nenotiek, un glabāāna neapdraudētu pasaules okeānu.

I Ildze 07.06.2011

Como: Būtu gājuši atpakaļ? Mums vairāk nekā 3 h jābrauc atpakaļ. Un kāpēc nevarēja paziņot, ka notiks rallija mēģinājumi, jo nejur (NEKUR) tas nebija paziņots!!!

L lapins 30.10.2011

como ir idiots un tadi kaa vins laikam ir ari valdiiba. Tapec laukos dziive taada ir ka kautkaadi rigas mudaki izlemj vinu vieta, nemaz nenemot veera parastu cilveeku viedokli.