www.sudzibas.lv Radi Krāpšana

Radi - Krāpšana

Gribu pastastit par jaunu veidu ka savu tuvinieku izvadit pedeja gaita. Varbut ta ir kada venspils tradicija? Man nomira tuvs draugs. Taka vins bija viens riga radu nav. Zinoju radiem uz venspili. Te tad ari sakas interesantakais. Atbraukusi vini pazinoja ka mirusais viniem mutiski teicis ka veloties lai es mantoju vina mantu. Vini pildisot mirusa gribu. Man tad ka mantiniekam pienakoties segt izvadisanas izdevumus. Ta ari viss tiek izdarits. Mirusais savu gribu bija izteicis daudziem. Nu pienaca laiks kartot mantojuma lietas. Ta ka testamenta nebija radi izrakstija uz mana varda pilvaru lai visu kartoju jo esmu riga un tas ir manas intreses. Ari tur naudas izdevumi, un laika paterins. Protams kad visu nokartoju mirusa radi pateica ka ir pardomajusi un mantojumu gribot sev. Ta luk apglabaja tuvinieku, ieguva mantojuma tiesibas uz dzivokli neizdodot ne santima. Varbut ta kada venspils tradicija? Man gan ta liekas ciniska krapsanas metode. Radi ir augsta amata venspili. Es iekluu kredita juga. Zaudeju dzivokli ko pirms tam ireju uz loti labiem noteikumiem. Jo radi teica kam tev maksat par 2 dzivokliem. Dzivo tur. Recepte ka izvadit tuvinieku neizdodt naudu un laiku vel sabojajot dzivi citam. Ko domajat?

Z

T ToSauliite 03.09.2011

Liec lietā savas advokātes zināšanas, un apskaidro, kā apčakarētajam vislabāk iziet no minētās situācijas ar iespējami mazākiem zaudējumiem!

S Sauliite 03.09.2011

Čalim izejas no šīs situācijas nav pilnīgi nekādas, jo tiesības pretendēt uz mantojumu viņam nebija, apbedīšanu un mantojuma kārtošanu veica no brīvas gribas. Radi vienkārši izmantoja viņa lētticību, un tas nav nekas sodāms.

T ToSauliite 03.09.2011

Jūtu līdzi taviem klientiem!

D dzenis 03.09.2011

cik zinu ja nav testamenta mantinieku var noskaidrot pec 3menesiem. ja kads piesakas. tad spriez 1. 2 pakapes mantinieki. ja ne paliek valstij. vienkarsi radinieki izrikojas cucigi maigi sakot. prieks kam spelet teatri gribam izpildit mirusa gribu?

S Sauliite 03.09.2011

Kāpēc? Saviem klientiem es nekad neļauti tik dumji riskēt.. ;)

T ToSauliite 03.09.2011

Interesanti, kā tu to paveiktu, jo advokātu parasti meklē, kad ir kaut kas jāizstrebj.

S Sauliite 03.09.2011

Nu jau esošajiem klientiem neļautu, bet tiem, kuri pēc tam uzrodas, jau neviens jurists, lai cik arī labs nebūtu, neko izmainīt nevarētu.

P patrona 03.09.2011

cik zinu calis tagad versies pie advokata. solijis lidzet. apstridesot mantojuma tiesibas. iesniegsot prasibu par ires tiesibam. reali vai 1000ls veja? cilveks kas mira izdarija pasnavibu. uzreiz pec arsta ameklejuma . labi zinu so stastu.

T ToSauliite 03.09.2011

Tu gadījumā nejauc advokatūru ar zinātnisko fantastiku? Labāk palasi, ko par advokātiem raksta tavs vicekolēģis Grūtups!

A advokats 03.09.2011

interesanti. rit jums piebiedrosos ar savam gudribam.

S Sauliite 03.09.2011

Nu daudzi advokāti piekrīt bezcerīgām lietām tikai honorāra dēļ. Pēc visa augstāk minētā neizskatās, ka būtu pamats kāds apstrīdēt mantojuma tiesības, tomēr ir ļoti daudz sīkumi, kas var kalpot par šo pamatu, kuri visticamāk šeit nav minēti. Ja ir kaut mazākās cerības ko panākt, es arī ieteiktu čalim cīnīties.

K kapracis 03.09.2011

seit jau runa nav par krekliem bet par sidsapzinu. palidzesu ka varesu.

T ToSauliite 03.09.2011

Lūk tagad es redzu īstu advokātes cīņas sparu! Lai veicas tev un taviem klientiem!

Paldies :)

T ToSauliite 03.09.2011

Ar labunakti Sauliite, ceru, ka rītvakar atkal uzspīdēsi!

Gan jau ;)

G Gaits 04.09.2011

Ir aitas=ir cirpeji!

R Realitāte 09.09.2011

sauīte ir pīzda, jeb atvērta piloša smirdoša vagīna

T ToRealitāte 09.09.2011

Tu nu gan neesi Realitāte, bet gan mazs, sūdains gansiks, kuram pat sava nika vav, bet kā īstam patriotam palicis vien "hui da duša".

B BIGs 10.09.2011

---——-/??/)——--(?`