Weight Loss.

Varbūt, kāds zina parādījušās Latvijā tievešanas tabletes -Weight Loss.Kādas atsauksmes?..

U undine 04.09.2012

Atbildes (103)

L lida.8g 17.11.2014

Sveikas meitenes, kurām nav pretenziju pret Lida!
Gribu padalīties ar savu pieredzi!
Pirmo reizi Lida sāku lietot aptuveni 8 gadi atpakaļ.Pirku par bargu naudu 35Ls toreiz maksāja, bet efekts bija ļoti labs.kādus 3 vai 4 mēnešus lietoju un izskatījos ļoti labi :) Tad pagāja laiks, aptuveni gadi 5 un sākās atkal mazliet tāds diskomforts dēļ svara.Sāku forumos meklēt, kur var nopirkt veco labo lidu...nu jau maksāja, ja nemaldos 25Ls. Rakstīju uz epastu, kuru vairs neatceros, bet bija kau tkas saistībā ar oldlida vai kkā tā un pa pastu man sūtīja ja nemaldos no Liepājas.Arī bija īstās un palīdzēja ļoti labi.Lietoju 2 mēnešus. Nokritos aptuveni pa 7-8 kg Vēlāk paliku stāvoklī un nu jau gadu vecs dēliņš.Pēc dzemdībām aktīvi meklēju, kur varu iegādāties Lidu, jo nu svars ir atkal man netīkams. Šoreiz gan uzrāvos uz daudz viltojumiem. No sākuma pasūtīju no ebay, sāku dzert un jutu ka nav, izmetu ārā tad viens kaut kāds vecis no Ventspils sevi visur tā izreklamējis, ka no''kinas ved un tā tālāk...Kad zvanīju, bija ļoti pārliecināts par saviem vārdiem, es arī noticēju :( pasūtīju 2 pakas, jo tad sanāk lētāk. pasta izdevumi bija iekļauti. Samaksāju 50eiro. Atvēru paciņu, redzēju ka iepakojums ir savādāks nekā ebay viltojumam, bet pēc nedēļas ilgas lietošanas sapratu, ka arī tās nav īstās...Jo atceros, ka no īstajām Lidām jutu enerģijas pieplūdumu un apetītes zudumu. Tad likos jau mierā. Tikai nesen netīšām ar paziņu runājot uzdūros uz tās pašas tēmas. Paziņa ar tādiem sīkumiem nenodarbojas itkā, jo iepērk daudz nopietnākus preparātus citām cilvēku vajadzībām, kas grib palikt lielāki nevis mazāki :) Un ved šīs lietas uz ekspertīzēm, kas izmaksā lielu naudu. Uzplijos, lai man atved Lidu. Atveda. Lai cik stulbi neizklausītos, bet biju noilgojusies pēc šīm bezmiega naktīm :)
Ja ir jautājumi varat man rakstīt uz epatu. [slēpt]@inbox.lv

B barclaysloaninfo 29.01.2015

Vajag investoru?
Nepieciešams biznesa vai personas aizdevumiem
Mēs dodam kredītu jebkurai personai vai uzņēmumam pie 3% procentu katru gadu.
Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com
Piezīme: Pirms jūsu atbildi tikai E-pasts: [slēpt]@gmail.com
==================================================

Vajag investoru?
Nepieciešams biznesa vai personas aizdevumu?
Mēs dodam aizdevumus uz jebkuru indivīdu un sabiedrību 3% procentu likmi
gadā. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa -mail: [slēpt]@gmail.com

Piezīme: Pirms jūsu vienīgā atbilde uz šo e-pastu: [slēpt]@gmail.com
Paldies jums par jūsu laiku.
2015 SPA ®

Tracy [slēpt]@gmail.com
2015 SPA ®

D Dumanala 23.07.2017

Tie visi ir meli, nenormāla krāpšana.

Pievienot atbildi