Weight Loss.

Varbūt, kāds zina parādījušās Latvijā tievešanas tabletes -Weight Loss.Kādas atsauksmes?..

U undine 04.09.2012

Atbildes (103)

I I.L. 06.10.2012

Es arī veicu pasūtījumu šonedēļ, ar pēcapmaksu. Zvanīja no Lietuvas tel.nr. jau nākamajā dienā pēc pasūtījuma, un vēlējās precizēt adresi. Pastāstīja, ka tiešām ir tik viegli zaudēt liekos kg, bet ar nosacījumiem, ka pēc 18.00 neēst, sportot un daudz dzert ūdeni. Pati zvanītāja teica, ka arī esot pēc bērniņa piedzimšanas zaudējusi liekos kg. Tagad internetā meklēju viss kaut ko par šo produktu, par ražotāju, atsauksmēm citās valstīs, bet neko īpašu nevaru atrast. Tagad esmu dilemmas priekšā - kurjeru satikt, nopirkt un pamēģināt šo uztura bagātinātāju, vai tomēr intensīvāk piedomāt pašai pie diētas, iet uz sporta zāli un aptiekā nopirkt kādu LV reģistrētu uztura bagātinātāju?! Līdz nākamajai nedēļai ir laiks pieņemt lēmumu, bet rīt noteikti aiziešu uz vietējo aptieku un paskatīšos kādus uztura bagātinātājus var nopirkt šeit pat LV un kāds ir to sastāvs. Mazliet šaubas ir par to Weight loss pirkšanu, jo nav jau garantijas, ka tabletītes sastāvā ir tieši tas, kas norādīts uz etiķetes un kādu ietekmi tas var atstāt uz manu veselību?!

U undine 07.10.2012

Bet, ja pamēģina pēc 18.00 neēst, sportot, un daudz dzert ūdeni, svars taču krītas tapat, nu ne tik strauji, kā solīts, bet tik strauju kritumu nemaz nevajag.

E elkora 09.10.2012

I.L., netērē naudu tam mēslam, nu nav viņš tās lielās naudas vērts... ja piedomāsi, ko ēd, un vēl sportosi, svars kritīsies arī tāpat, bez tām tabletēm... labāk nopērc mūsu pašu SilvaSlim day un Silvaslim night, sanāk uz pusi lētāk un efektu dod tādu pašu, kā tas Weight Loss... Lietojot Silvaslim un pieturoties pie diētas, svars arī smuki krītas, jo tiek veicināta vielmaiņa... es divu nedēļu laikā nometu 5kg, tikai pēc tam kārtīgi norāvos un dabuju to pašu atpakaļ, he, he..
Tagad vienkārši mēginu ierobežot ogļhidrātus, jo tie ir tie, kas pārvēršas taukos... ēdu ar mēru un nedēļas laikā kg jau ir nost... :)

I ingucis42 09.10.2012

Es ar gandrīz uz šito uzķēros, bet nu par cik nevarēju saprast, kapēc tās cenas tur tā lēkā uzdevu jautājumu, cik un par cik.lieki teikt, ka mans teksts pazudis.Un tad...nezinu, kā gadījas, kā ne man tā lapa parādījās nelatviska valodā.Iekopēju vienu no atsauksmēm tulkotājā un atklāju, ka tikko to tekstu lasīju it ka latviešu meitenes rakstītu, bet tur figurēja kaut kāds cits.Brendona vai Teleri...nu kaut kas tāds.Arī pie tām bildēm ar rekordsvara zaudētājiem ir galīgi citi vārdi-nepavisam ne Latviski.

M Maknabs 09.10.2012

Varu jums apgalvot liekot roku uz sirds, ka NEKAD netiks izgudrotas tādas tabletes, kuras neatstāj cilvēka organismā negatīvas sekas. Neviens nekad nav izārstēts ar tabletēm, ja tu sāc tās ēst, tad ēd līdz mūža beigām, pie kam ar katru gadu periods starp lietošanas reizēm samazinās, bet deva palielinās. Mīļie cilvēki, lūdzu neesiet izmēģinājuma trusīši, jūs nevariet zināt ar kādiem jauniem vīrusiem jūs saslimsiet pēc 10 un vairāk gadiem. Ēdiet to, ko daba jums dod, nevis to, ko cilvēks ir saražojis aunu un aitu cirpšanai. Pats esmu zaudējis vairāk kā 20 kg sava svara pēdējā pusotra gada laikā, ēdot veselīgus produktus neierobežotā daudzumā. Uzksatu, ka jo lēnāk zūd svars, jo mazāk tiek traumēts organisms, tas taču ir tik loģiski.

M Maknabs 09.10.2012

L leina 12.10.2012

Es pasūtīju šīs tabletes. Lietoju jau nedēļu.
Mans lielais svars ir tikai paris kilogrami, vairāk vēlos zaudēt cm nekā kg.
Pa šo nedēļu man vairs negribās ēst pēc 18 vai 19 vakarā, ēdu līdz ar to mazāk nekā iepriekš. Vakariņu vietā pagatavoju ābolu, vīnogu, dzērvņu biezeni, aptuveni 300 ml-500ml, to apēdu un taD NEGRIBAS ēST LīDZ RīTAM. Mīļie cilvēki, pa šo nedēļu esmu pazaudejusi aptuveni 1 kg svara. Varu jUMS garantēt, ka tas nav tablešu dēl, bet gan vakariņu aizstāšanas ar kaut ko organismam draudzīgāku. Līdz ar to nav jēgas tērēt tik lielu naudas summu, aizstāj vakariņas ar kaut ko draudzīgāku organismam un svars kritīsies pats par sevi! :) Ir tāda grāmata - ''Supermodeļu diētas noslēpumi" Grāmata māca ēst pareizi visu mūžu. Pateicoties tieši tai grāmatai, es pirms paris gadiem atbrīvojos no liekā svara pēc bērna piedzimšanas, bet diemžēl ar svaru man samazinājās krūsu apkartmērs, tādēļ apzināti ļāvu sev mazliet pieņemties svarā.
Viss ko jums iesaku - vingrojiet, pastaigajieties, ēdiet šķiedrvielām bagatus produktus, ja gribiet dzert tabletes, dzeriet "Liposinol" (dabiskas šķiedrvielas, iepakojums maksā ap 23 ls menesim, ja nemaldos) un jūsu svars kritīsies :)

Mīlesim sevi! Nemocīsim to ar visādiem dārgiem dranķiem ! Lai Jums viss izdodas!

I Inciite 13.10.2012

Es arī salasījos smukos komentārus viņu mājas lapā, uzķeros un pasūtīju, pa 27 Ls. Pec dažām dienām zvanīja kurjers, teica, ka varot piegādāt, taču nebiju tajās dienās LV. Atbraucot mājās, sāku zvanīties uz e-pastā norādīto tel nr.- atbildes, protams, nav. Ierakstīju komentāru mājas lapā, to izdzēsa, tāpat kā pārējos. Aizsūtīju e-pastu, atbilde atnāca pēc mēneša, jautāja vai vēl gribu iegādāties. Dusmokos par savu naivumu, bet laikam labi, ka sanāca tā, ka savu pasūtījumu nesaņēmu.

K kiki4 16.10.2012

Es arī iegādājos un jau lietoju vienu nedēļu, nekas nemainās paat varbūt tik palielinās svars. Sazināšos unja nebūs rezultāta, vēŗsīšos pie draugiem attiecīgajās instancēs. Kārtējā krāpšana.

E evija119 16.10.2012

es noticeju un pasutiju, jaa pasutiju ar lielaako iepakojumu... pec 3dienam manvinju piegadaja tieshi uz darbu! :)
dzeeru meenesi..rezultaats.
1. vairs negribas saldumus.
2. esmu zaudejusi 15kg.
3. paaugstinaata pashapzina un citi plusi attiecibaas! :D

es visiem ieteiktu vinas! :) un es esmu ists cilveeks! pati lasiju tajaa majas lapaa tos komentarus un domaju ka esmu dura, jo vini visi ir tikai pozitivi un nekaadu sudzibu! biju jau samierinajusies ka esmu pakaasusi naudu, bet viss izvertas labaak nekaa biju domajusi! :)

+ tie kas kritize cilvekus, kuri ir aiznemti un tomer grib nomest svaru izvelast tabletes var sev aizbast muti ar ekleeru!
piemeeram es esmu jaunaa mamma, sradaju un vel visu daru pa majaam, izklaidejos! esmu kaa kaamitis riteni, bet liekie kg tomer negaja nost ! kamer nepameiginaju sis tabletes! :)

P PaulīneK 16.10.2012

Ujj, te gan ir pilns ar negatīvām atsauksmēm, bet redz, ka dažiem arī palīdz un ne tikai kādi 3-4 kg nost, bet veseli 15! Un tas ir daudz. )) Kā tur īsti ir, cik bieži un kā jādzer tabletes? (:

I inga600 19.10.2012

Evijai119
Vai Tu pārstāvi izplatītājus? Atceries - ar meliem vari visu pasauli apiet, tikai atpakaļ neatgriezīsies. Viss - ko dari atgriežas pie Tevis desmitkārt! Ja Tu piekrāpj vienreiz, kāds cits Tevi piekrāpj desmitreiz! Dari ko darīdams, apdomā galu!

G gituciite 19.10.2012

Nu jā, Latvijas reklāmā vīrietis ir Ivars no Liepājas, bet es atradu citu... http://solforo.com/foro/showthread.php?p=39401
Forši gan.. Labi, ka esmu kļuvusi neticīga tadām reklāmām un no sākuma pasērfoju internetā... :)

M magone88 21.10.2012

Lasu un brīnos, brīnos! Cik mums Latvijā ir daudz lētticīgu cilvēku! Ticēt kaut kāda apšaubāma ražojuma reklāmām un šāda kaktu produkta efektivitātei. Vai tiešām jūs domājat, ka ar šādu līdzekli var zaudēt svaru?! Labākajā gadījumā tas nekaitēs jūsu veselībai, bet sliktākajā varat iedzīvoties nopietnās veselības problēmās. Neviens pat nezina ko patiesībā šis produkts satur, un vai tas kas rakstīts uz iepakojuma kaut nedaudz atbilst patiesībai. Ja tiešām kaut kas patiesi efektīvs svara zaudēšanai būtu izgudrots, nešaubieties, šāds produkts būtu ražots pazīstamā farmaceitiskā kompānijā un efektivitāte būtu pierādīta ar nopietniem pētījumiem. Tā ir naudas ādere, jo palielināts svars ir mūsu gadsimta sērga.
Līdz tam, tomēr iesaku kontrolēt savu ēdienkarti un vismaz reizi pa reizei piecelties no dīvāna un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Nekas labāks svara kontrolēšanai līdz šim vēl nav izgudrots.

Z Zilite80kg 22.10.2012

Paldies dievam, atveru so sudzibu lapu, gribeju jau pasutit, skatijos ari draugiem.lv neeksiste sis personas, debilie izplatitaji, butu sagandejusi sevi, jau izmeiginaju soft gel, un ko 2 nedelas Padzeru Nebija ipasu izmainu, parstaju pec Kada laiks nosveros, +5kg biju 75kg pec sofa gel 80kg un galvenais pardeva draugos.lv viena lv izplatitaje, tagad man ir gruti, samazinaju esanas reizes, vakaros needu, nogurums, galva sap, bet iesu uz sporta zali, dzeru zalo teju, rezultatu vel nav, ceru pec kada laika buss, ja ne iesu pie Dietologa, Jo jutos reali slikti, 20gadi 80kg

B bestiki 24.10.2012

es pasuutiiju, tagad domaaju kaa da durachka esmu, nevajadzeeja to dxariit, tikai vienniiigi aizdomaajos, vai atnaaks ? ja pat atnaaks gana nenjemshu, lai dara ko grib !

A anciks 25.10.2012

Biju pievienojis negativu komentaru vinu saita, par so lidzekli...domajat ka tas kaut kur redzams?? :D pasi tos komentarus saraksta tur!!! Mulkibas...
Kur tad ada paliek? Ar pazud?? :D
Visi tie cilveki... no Latvijas..interesanti, ka nevienu draugos nevar atrast (biju tik pacietigs un katru vadiju ieksa draugiem.lv). Sviests.
Sz kaut kada administratore un suta tikai e-pastus...izmeginiet, nenozelosiet..fufelis

K kingone 27.10.2012

To drņķi Veight loss sāku lietot 10.10.2012, bija 96 kg.par cik agrāk nodarbojos ar svarcelšanu un skriešanu ar formu viss bija kārtībā, sportu biju pametis, nepietika laika, arī skriešana bija ne mana mīļākā nodarbošanās, gada laikā uzaudzēju riepu, protams kuram patīk liekais svars, pie sporta bij slinkums atgriezties, salasījos internetā visādas blēņas un iegādājos Weight loss, pirmās dienas rezultāts bij vienkārši apbrīnojams, no leduskapa gāja viss kas pagadās, likās ka drīz sāksies karš, badains biju visu laiku!Nu jau ir 27.10.2012 svars ir 100 kg, tā lielā ēstgriba gan ir pārgājusi, apetīte kā iepriekš!Nezinu kur ir tā vaina, varbūt divu tablešu dienas deva priekš manis ir par maz :).Esmu sapratis tikai vienu, brīnum līdzekļu nav, ir tikai cilvēku daļa kas ir viegli ietekmējama, un ne jau tablešu dēļ visi zaudē svaru, bet tabletes dod stimulu pašam sevi turēt rokās, kurš pēc sešiem need, kurš vienkārši ēd tabletes un badojas.Izlasot visu internetā, mans mērķis bij tāds, ja pa tiešām ir tāds līdzeklis kas palīdz nomest svaru nemainot dzīvesveidu un ieradumus, tad varu teikt droši ka tāda līdzekļa pagaidām nav.Eksperementāli ir pirādīts kad cilvēkiem slimnīcā dodot tablešu vietā butaforiju, viņi veseļojas tik pat ātri kā tiem kam dot īstās tabletes, tad jau sanāk ka var ārstēties no zila gaisa, un gan jau ka svaru var nomest tieši tā pat, es tagad par tiem kas tomēr ir viegli ietekmējami.Manā praksē ir tikai viens veids kā var ātri svaru nomest, patiešām ātri, tas ir stress un pārdzīvojumi, tad svars iet nost acīm redzami, pat sports nav tik efektīvs, sports tas ir grūts un ietilpīgs darbs un rezultāts ir sasniedzams ar slodzi un regulāru nodarbošanos.

K kingone 27.10.2012

S saprast 27.10.2012

neizlasīju visus komentārus, iespējams atkārtošos.
Agrāk lietoju reductil, patika ļoti.
kopš reductil vairs nav pieejams, cenšos atrast ko līdzvērtīgu.
Weight loss - neder nekam.
Nenotiek nekas.
Ja vien pats nepiedomā pie tā ko un cik ēd. Bet, ja pats piedomā, tad vēl jo vairāk nav vērts tērēt naudu par neko (weight loss)

Pievienot atbildi